CSS: font-family

Pokud zadám do stylů písma více jak jeden font, tak se mi zobrazí písmo Times New Roman. Nevíte jak je to možné?
Stránka zatím není optimalizovaná pro explorer, leč chyba se vyskytuje v obou prohlížečích.
V css se pismo prochazi postupne od prvniho zapisu do posledniho. Pokud mas v PC pismo ktere je na prvnim miste tak bude na strance toto pismo. Pokud ho v PC nemas tak se zjisti dalsi v poradi a bude zas to dalsi a tak to jde dal dokud to nenarazi na pismo ktere v PC je. Takze pokud mas ne zacatku nejake pismo a nemas ho v PC tak ti to da ten "Times New Roman". Nejlepe je zacit urcovat pisma ty ktere jsou v zakladni instalaci systema a tudiz je maji vsichni. Ja mam zapis napr. takovy:

font-family: Tahoma, Verdana, Arial, lucida, sans-serif !important;
Asi jsem to nenapsala úplně jasně. Mě styly pisma normalně fungovali, ale potom jsem změnila jeden div, kterej neměl s tímto úsekem kódu nic společného, a najednou se mi pismo změnilo na Times, i když ostatní písma v PC mam. Tak jsem všechny upravy zase vrátila a pořád se mi zobrazuje Times, pokud mám určených víc druhů písma. Když je určen jen jeden druh, tak to jde.

Dříve to fungovalo takto:
a.menu {
font-family:"Gill Sans MT Condensed, Trebuchet" ;
}
ted už ne.
Máš tam fakt fonty, které se běžně nepoužívají a moc lidí je na PC nebude mít nainstalované.

Přečti si o tom třeba tady:
http://www.jakpsatweb.cz/priklady/fonty.html
nebo tady:
http://www.pixy.cz/pixylophone/2002_11_archiv.html#1036940639

A navíc pokud máš v CSS zadaný přesný název fontu, tak se píše do 'apostrofů' nebo "uvozovek". Například 'Times New Roman' nebo "Comic Sans MS" atd...
Máš tam špatně ty uvozovky. Správně:

a.menu {
font-family:"Gill Sans MT Condensed", Trebuchet ;
}
Jj dík moc, už to funguje. A to sem si to nechala zvalidovat w3c validatorem na css a nehlásilo mi to žádnou chybu.

A ještě jedna poznámka: Asi 3 týdny mi to šlo i bez těch uvozovek.

Ale hlavně že to teďka jde. Díky
Tak jaks to měla, tak by se mělo použít jedno písmo s názvem "Gill Sans MT Condensed, Trebuchet", které neexistuje. Proto se to zobrazí ve Timesu. Ale protože teoreticky může písmo s takovým názvem existovat (i když se obvykle čárky v názvech písem nepoužívají), tak tam validátor žádnou chybu nehlásí.
Když to je bez těch úvozovek, tak je to špatně (validátor zřejmě nahlásil chybu), ale protože tam ty uvozovky hodně lidí zapomíná psát, většina browserů si je tam "domyslí" a zobrazí to ne "správně", tedy tak jak je to v kódu, ale tak, jak to autor myslel (tenhle postup většina moderních browserů často používá, ale webmaster na určité úrovni by se na to neměl spoléhat a měl by to psát rovnou správně)