Maximální extrém - kritika webu

Prosím lidi podívejte se na http://maxex.xf.cz/ a řekně te mi co si o tom myslíte, jakej je váš názor a kde bych to podle vás měl vyladit či opravit.. (Díky)
Strašně nevýrazný menu.
Myslíš že se k "maximální extrém" webu hodí logo jablka?
Heh, todle už sem hodnotil :oD Takže to akorát shrnu: Líbí [up]... Chybí mi tam akorát vydegenerovanej text - ten byl nejlepší =)

Ále - ono je to jiný... akorát by mě tada zajmalo, co to haldaří to menu - nějak se mi tam najednou záhadně objevilo, a pak mi odcestovalo logo - asi se šlo navečeřet. No to menu by se mi víc líbilo místo toho číselnýho seznamu nahoře. Ale jinak [up]
Mike: Hehe njn vydegerovanej text už přepsal (škoda co). Jo to menu ti blbne páč někdo mi to řikal taky (v opeře) ale mě se to nestalo ani v IE, FF a ani v Opeře te sou to ale ty nový verze..
Mně se to líbí.
Ještě připomínky k textu: seš si jistej tou nabídkou svých služeb na objednávku? A živnosťák nebo konsesi na to máš? Jo? Tak to je dobře :)
Nikde jsem nenašel žádnou nabíTku, samé nabíDky.

V autech se ti nezobrazují žádné starší stroje.

Administrace je taky <ironie>bezvadně</ironie> schovaná. To, že spoléháš na to, že nikdo nepřijde na název soubor, ve kterém je administrace schovaná je taky <duraz>amatéřina</duraz> jako prase. Nic ve zlém, ale kdybych byl svině, tak během několika málo desítek minut či hodin tu správnou adresu najdu a to přitom nehnu ani prstem.
Jo jenže já ji neschovával proto aby ji nikdo nenašel ale proto aby tam nevadila běžnýmu uživateli a když se takovej <ironie>frajer</ironie> tak se tam dostaň.. A ty auta sem tam vložil prázdý odkazy abych viděl jak to bude vipadat.. (už je tam štosuju)
Zdá se mi to, nebo je ta stránka html nevalidní? Jinak dobré ač na obsah zatím chudé.
Nevalidní začala bej kvůli těm blbej buttonům ale já s tim něco provedu.. (obsah doplnim)
Dobře, když to mám povolený... :) Hned jak budu mít čas, tak si napíšu skript, který hrubou silou (metodou pokus-omyl) najde existující .php stránku. Jenom doufám, že ten nápor dotazů WZ servery ustojí bez znatelného zpomalení...
Jinak: pokud by jsi chtěl nějaké jednoduché zabezpečení administrace (třeba pomocí SESSION), tak dej vědět, rád pomůžu.

BTW: nejde ani tak to, že bych byl frajer, ale o to, že se bezpečnosti PHP aplikací a PHP jako takovému dost intenzivně věnuji.