Konečně začněte na tom makat už mě to sere já mám na webu svoje stránky a přichá

Konečně začněte na tom makat už mě to sere já mám na webu svoje stránky a přicházim tim o zákazníky!!!!!
Zavři hubu a radši si uploaduj nouzový stránky ty kreténe vylízanej.
Na webu má hodně lidí své stránky a pokud tím vyděláváš tak si je dej an placený !
přesně tak!
no jo tady je videt, co o tom kdo vi - viz hovno jako franta
Tady je aspon videt, jaky ze to je podnikatel, kdyz setri na webovem miste....takovy podnikatele jsou nejlepsi, co nejmensi investice, a co nejvice z toho vytriskat.....
hmmm to jo, placený by byly lepčí...Neznalku souhlasim-vytřískat co nejvíc:-))))))))))))))))))))))))
Konecne nekdo, kdo ma smysl.....pro me uvahy.....
O zákazníky přicházet nemusíš....stačí přece na těch 2 MB místa na staré adrese udělat přesměrovačku na jinou free službu, kam si stránky dočasně nahraješ....
Mily zlati!
Pletete......se....to je vic prace a zadarmo, to on nechce.....jo, tak, kdyby mu to jako omluvu udelal admin webuzdarma...to jo.....fakt, tyto podnikatele miluju, vse zadara, ale kdyz si neco u nich objednas, nebo tak, tak z tebe ztahnou kuzi......
FRANTA: no otazka, kdyz to jsou zakaznici, tak logicky to jsou zakaznici kteri plati, z toho plyne ze mas pouzivat pro ne placenej webhosting
Neznalek >> souhlasim...a navic, přesměrování je záležitost pěti minut...
No, asi to s tím Frantou bude špatný ale stejně... Vás to nesere?????
Ne, proc by melo ? Je to pro zabavu, ne pro podnikani.....
Zbytečně se rozčilujete a pravdu má Franta. Všichni co máme zdánlivě zdarma tento server za něj tvrdě platíme i když ne penězi ale nuceným umístěním reklamy na našich stránkách. Tím dochází k tomu, že provozovatel serveru se velmi tvrdě pakuje, takže by to mělo být co nejdříve v provozu. Když tomu nerozumíte tak alespo nenadávejte ale co jsme jen tupý národ který se nechá manipulovat. Zdravím všechny
Takové podnikatele jako Ty by měli zrušit! Kdo si myslíš že příjde na ty tvoje stránky? S dlouhou adresou je to na .........!
Nikdy bych si neobjednal žádné zboží na neplaceném webu! Působí to neprofesionálně a hlavně jako pochybná firma! Taky bych byl rád za opětovnou funkci webzdarma! Ale webmaster, nebo správce sítě není vždy taková sranda!
Neznalek: Pravdu díš.
Mylit se je lidske.....Pokud vidis v reklame problem, je fakt nejsnazsi si najit placenej web Petre!!!Pokud si myslis, ze si ochuzovan necim ze strany webuzdarma, proc sem chodis ?Me, kdyz se neco nelibi, nelezu tam....
petr>>a je to tu zase, ten hajzl mira (opet opkuji ze proti mirovi nic nemam, tohle je ironie:) se pakuje na nasich strankach, urcite ma v bance miliony.....ty vole zamysli se! i kdyby to tak bylo (jako ze neni) tak by asi mira zprovoznil ty stranky co nejrychlejc aby se mohl zase pakovat ne??? :) (jen mala logicka uvaha, necekam ze bys to pochopil...)
Tos to je BOMBA !!!! TombStone, tos to je kvalitka!!!!Vyhravas prvni cenu!!!!Sic nic prevratneho, ale, ale........
Vaše přízpěvky jsou opravdu všeobecně duchaplné. Problém není v tom jestli se někdo pakuje nebo nepakuje. Problém je v tom, že nenacházíte věci tam, kde jste zvyklí, když je potřebujete a zpoléháte na upozornění, že stránky budou v provozu od ....... .
Takže pro zprávce - trochu serioznosti ve svých prohlášeních by neškodilo !!!!!
Jen blbec potrebuje poradek, inteligent zvlada chaos.......bez urazky.....
Ty bulíku, pokud máš obchod a přicházíš o kšefty, tak si zaplať hostingovou službu na profi webu a nebuď trapnej.
Jojo, to je prece jasny. Staci prijit do reklamky, rict ze mas freehosting a nebudes vedet, kam driv tu reklamu nacpat .. ;-)
ty seš taky chytrák