Kritika WoW webu

Takže , na stránce jsem pracoval asi tak týden , ale teď mi nefunguje Administrace souborů ... takže bych prosil o kritiku stránek , co jsem stihnul vyrobit
pozn. : je to můj 1. web
No moc co kritizovat není... snad jen - screenshot se píše dohromady a správně je welcome to. V jakým to děláš rozlišení? Ten obrázek na pozadí je strašně velkej - nastav si, aby se neopakoval. Definuj si češtinu. Pro menu bych zvolil bezpatkové písmo... Čáru si udělej pomocí <hr>. No a esi to fakt píšeš v poznámkovým bloku, jak se to tváří, je to hooodně velký plus :)
Tu reklamu dej dolu.bude to vypadat líp
Ten obrázek je tak naschvál .... akorát to menu s těma SS a vyrovnání Width a Height mě štve... :/ ... jinak dík
Když dám reklamu dolů , budu jí muset mít na každý stránce a to bych fakt nechtěl ... takle je to lepší , pěkně na úvodní stránce :)
Když to dá dolu jak to mám já tak to nebude vadit.
index.html obsahuje jen pobízení ke kliknutí na obsah jiné stránky s informacemi , na té by to mělo vadit .. nevidím důvod si to dávat dolů
Co na tom chces kritizovat? Zdrojový kód nemá ani doctype.... z tý modrý v odkazech aby jeden oslepl... Reklama nahoře je taky tost hruza...
btw ty máš taky moc pěknou stránku
viem se mam tle strabky ale urcite lepsie ako tvoje
sorry lidi byl sem nasran*j kvůli těm souborům ... mám hafec dalších částí na stránky , ALE NEMUZU JE UPLOADOVAT!
bohudik
dete nekam xD
reklamu si dej dolu
je to moc roztáhnuté do stran
a porád neměn pozadí

+jen tak dál:)
- validita HTML 1 chyba 18 varovani
- validita CSS, tak to tam pro zmenu neni zadne; jakpsatweb.cz - CSS - priklady ... tak tohle si prostuduj, to te velice zaujme
- michani 2 jazyku na jedne strance
- animace - neco naprosto nevhodne na uvodni stranku. Velice to rusi
- problem s cestinou (jakpsatweb.cz - HTML - META tag vpravo v menu)
- menu tmave modre pismo se treba neda precist na cernem podkladu
- dale ti tam schazi logo, mas tam velke pismo, cerne pozadi a stridas pismo jako ponozky (barvu, velikost, styl)

Hodnotil jsem podle:
http://peter-mlich.wz.cz/rs2/

Z meho pohledu nic moc, proti jinym strankam tady na wz je to jedna z tech lepsich, ikdyz teda nema CSS. Stacilo mi videt Anketu onej web wz.cz a stacilo mi :)
Zkusim prihlasit toto do ni a jsem zvedavy, kde se to umisti http://vampierka.wz.cz/