Poradte prosiiim!

Cau! Moje stranky jsou: www.kopecsrandy.borec.cz
zkusil jsem to zacit dela ve front page pak to tam dam ale funguje jen index a kdyz kliknu na odkaz tak se mi ukaze soubor nenalezen nebo neco takovyho! Prosiim poradtemi co s tim!
jména souborů, které tvoří stránky nesmí obsahovat háčky a čárky, používej jen malá písmena, bez háčků a čárek, místo mezer používej -
tak ted jsem to zkusil a furt to nejde! Ale dik za radu!
vidím to pořád s diakritikou
= ds (ds.mysteria.cz) =
Ba ne, muzou :)

= Prcek (srandykopec.borec.cz) =
Ale zacatecnikum se doporucuje pouzivat az09_ (zadne hacky, carky, mezery a VELKA PISMENA)
Vitej ve svete dokonalejsich operacnich systemu, unix, linux :)

jakpsatweb.cz - odkaz Nefungujici obrazky

Jinak tve stranky jsou:
http://kopecsrandy.borec.cz - nikoliv WWW.neco
http://srandykopec.borec.cz
Opet si to s necim pletes. aby ti fungovalo i www.neco, tak to ti musi povolit majitele wz.cz
peta: ještě ty mu blbni hlavu
= ds (ds.mysteria.cz) =
O co ti kraci? Ty pises, ze se to nesmi. Po pravde se to smi, muze, ale musis to umet zapsat pak do odkazu. Treba mezera = %20
peta:
ano, smi se to, ale s operacnim systemem serveru to nema zhola nic spolecnyho. teda tim myslim mezery a diakritiku. maly/velky pismena je vec jina.
www.neco a dokonce cokoliv.neco normalne funguje, nemusi se nikde nic povolovat. ze si tam kazdej dosazuje zbytecne to www, se mi taky nelibi, ale to je vec jina.
peta: už jsi někdy slyšel o milosrdné lži? A ty kouzelné zápisy mi prohlížeč vrací vždy když se koukám na ty nefunkční odkazy. Chápu, že vysvětlit to někomu kdo o tom nic neví chce nějaký prostor, který tu není a hlavně se rychle můžes dostat do úzkých, protože dotyčný si bude myslet, že mluvíš čínsky - a tak je nejjednodušší formulovat, že to nesmí dělat, protože vysvětlit to korektně bývá problém
= ds (ds.mysteria.cz) =
Vypada to pak, ze ses hlupak, kdyz tvrdis, ze to nejde. Priste to vysvetli.
peta: vůbec mě to netrápí, ale můžeš na tohle téma napsat příspěvek do faq a tam spustit stavidla své vysvětlovací výmluvnosti, my hlupáci se tam pak rádi poučíme