Podekovani

Moc bych chtel tim to podekovat Thalii,byla to fakt uz jen prkotina,ale ted mi nejdou ty odkazy,docetl sem se tady o necem v podpore,ale taky sem zjistil ze kdyz sem v spravce souboru tak mi to pise docasne offline, tak me zajima jestli je to jen u me nebo ne
<HTML>>>kdyz sem v spravce souboru tak mi to pise docasne offline, tak me zajima jestli je to jen u me nebo ne
Ne, není to jen u tebe, používej FTP, je to stejně mnohem pohodlnější.

Ad nefunkční odkazy: např. odkaz vede na http://tucil.wz.cz/stranka/ulety. Aby ten odkaz fungovat, tak musí být v adresáři ulety také soubor index.html. Nebo můžeš udělat odkaz přímo na konkrétní soubor (http://tucil.wz.cz/stranka/ulety/nejakysoubor.html), ten už si pak můžeš pojmenovat jak chceš.</HTML>
No, mě to taky píše dočasně offline a docela mi to rozhodilo můj harmonogram... Nechci nikoho obviňovat, třeba to bylo nečekaný, ale ohlásit to dopředu by bylo docela dobrý... Možná jsem slepá a je to někde napsaný, ale já to nevidim.
tak fajn ale jeste by me zajimalo jak mam bejt porad pripojenej pres ftp,pripojil sem se akorat v TC a jinak to nepouzivam
jak mam bejt porad pripojenej pres ftp
- je to úplně zbytečné, připojíš se, přeneseš soubory a odpojíš se. Soubory edituješ na pevném disku svého počítače, ftp používáš pouze k přenosu souborů na server.
Mně ftp nefunguje. To je sice moje chyba, ale já stejně soubory htm neukládám na disku ale rovnou edituju ve stránce... No, už by to mohli opravit.
>> já stejně soubory htm neukládám na disku ale rovnou edituju ve stránce
tak to budes plakat, kdyz se ti s tim neco stane, ze nemas zalohu... a ze tady uz takovejch bylo
Mě se zatim nic nestalo - naštěstí. Ale asi se mi něco stane, protože to ještě pořád nejde a svoje FTP jsem taky nepřemluvila... A už to začíná být docela akutní.
Zrejme to bude nejaky problem v nastaveni www prohlizece (jestli pouzivas pro FTP prohlizec).
Treba by mne zajimalo, jak mas nastavenou pamet?
Nastroje - Moznosti - Vyrovnavaci pamet - Upravit - Automaticky (mam ja)

Nebo zkus Far (www.rar.cz - Far - stahnout - install)
pridani FTP je tam pak:
Alt+F2
FTP
Shift+F4
ftp://ucet:heslo@ucet
(ucet = peter-mlich.wz.cz)
SAVE
A pak se s tim pracuje normalne jako s adresarem. Kdyz te pripoji, tak ses tam, kdyz ne, vypisuje nejake chybove hlaseni a to by bylo mozna dobre napsat, jake.
Neumí tohlé náhodou i explorer? Stačí zadat do adresního řádku ftp://ucet:heslo@ucet:21 a nepotřebuješ žádné další programy.

Jestli si ale ve Far můžeš někde zaškrtnout implicitní podporu tls (šifrování), tak radši Far. Jinak to je imho pro někoho, kdo ftp skoro nepoužívá zbytečnost.
= Non_E (rada.borec.cz) =
Mno, v default FTP mi to prenasi normalne na wz.cz
Jinak je tu volba:
- ask for psw every time
- ascii mode
- passive mode
- use firewall
- decode command text
- FTP command log
- custom list command
- I/O buffer size
A mam dojem, ze FTP pluginu existuje vicero, jen jsem si vystacil s default, zatim.