TAK CO LIBI ?

Tak jsem udelal novy webovky tak se podivejte: www.lfs-drift.ic.cz
Hmm nic moc.
PROC? CO SE NELIBY DE O RICHLOAS NACITANI
Kurna covece nekric!

Pridavam se k Claudius86. Neni to spatny, ale taky to neni dobry.
Design je takovy chudy. Stejne tak i obsah. Proste se u toho nudim a nic mi to neprinasi.
Akorat ta pomalost pri prvnim nacitani. Pozadi se nacte extra rychle, ale to ostatni az tak za 10 sekund a to jsem na dalnici.
1. Souhlasím s úrovní designu, není to nějak hvězdný (i když netvrdím, že umím lepší)

2. Čeština:

- "kratší" (sekce Technika), "na vnější straně" (tátáž sekce)
střídáš v jednom výčtu přítomný a minulý čas a ještě naprosto nevhodně (první výčet v sekci Technika).
- "ve třech fázích" (Historie, půlka 1. odstavce)
- "skiny" (2x v sekci Download)
- "layout" je někdy s malým a někdy s velkým písmenem - je třeba se rozhodnout; správně je s malým (není to název), ale může být i velkým; každopádně pořád stejně
- "Homepage" (horní menu) se píše obvykle dohromady
- před datumem "24.11.06" chybí lomítko
- "KONTAKTY" (Homepage) by také mělo mít lomítko
- na stránkách týmu není zrovna dobré psát "Podle mě je lepší..." (Technika). Spíš se hodí napsat něco jako "Lepší se jeví první způsob..."; za slovem "způsob" ale každopádně chybí čárka.
- podnadpisy "Přes ručku" a "Rozhozením auta" nekorespondují s nadpisem "Technika", lepší by bylo "Technika zatáčení" nebo něco takového; když nevím, o co má jít, vypadá to dost chaoticky"
- chybí mezera za závorkou "(dále jen LFS)" v sekci Historie; ze závorky bych vyhodil to "dále jen" (takhle to zní spíš jako nějaká vyhláška)

1. Nevhodný TITLE - doporučuju tam přidat něco jako " - LFS Team"

2. Copyright značka "© by Tomxxx" ulítává ve FF úplně doprava, což vypadá dost divně. Navíc je až pod modrým rámečkem, což taky není zrovna dobré.

3. Obrázek na pozadí je moc krátký. Doporučuju pozadí udělat přes CSS (napsat mezi <head> a </head>):

<style type="text/css">

body {
background-color: #307891;
background-image: url('./pozadi.jpg');
background-repeat: repeat-x;
}

</style>

Po této úpravě může mít obrázek jen 200px na výšku a výsledek bude stejný. Doporučuju jej uložit jako PNG a šířku zmenšit na 1px; je to taková slušnost.

4. Snad je to vše podstatné
A mužu se zeptat jak mam udělal hezčí (líbivější) vzhled stránek ?
Tomáš Hejda : Dík za připonýnky a omlouvám se za pravopisné chyby neni to moje sylná stránky jinak už jsem všechno cos rikal zpravil!
No "není to má silná stránka" je trochu příliš nekritické vyjádření. Ona to je spíš tvá "hodně slabá stránka", stačí si přečíst to málo cos napsal tady na diskuzi ;)
Nic proti tobě osobně, ale já si myslím, že člověk s podobnými problémy by neměl weby dělat vůbec. A pokud ano, tak si vzít k ruce nějakého korektora s alespoň normální běžnou schopností odlišovat I a Y.
Tabulkový layout :-(
jak ten layout mam udelat jinak nez v table nabo frames ?
Layout bez tabulek:

http://www.jakpsatweb.cz/css/css-design-position.html