ohodnocení designu

www.brnoss.xf.cz
ohodnotte design a pište názory...


díííky
- Je to široké! Mám rozlišení 1024x748 a přesto tam je horizontální posuvná lišta.
- Firefox tam spoustu věcí nezobrazuje. Tím stránku zavírám.
<HTML>zbi no me to dela listu i v 1280×1024 :D

nevim jestli ma smysl hodnotit tuhle kostru kdyz tam nic neni. Jediny co muzu rict ze logo dostava 0/10 a jinak zadny design nevidim... Co chces hodnotit?</HTML>
Hodnoceni 0/10. Naprosto nepouzitelny. Covece, zkus se na to podivat v 800x600.
koukal jsem se na to v 800x600 a celé je to posunuté doleva, neboť je to až moc velké ... a je to ošklivé a o ničem.
JJ nic tam nemaš, need obsah...
jo díky pokusím se to zpravit ...
a jak by to mnělo byt zpravně široký ?
jo a chtěl jsem ohodnotit jak to vypadá obsah tam dám až na upravený design....
Diskuse kolem ideálné šířky může být obsáhlá. Musíš si SÁM zodpovědět pár otázek:
- jaké rozlišení mají tví návštěvníci (pro ně to přece děláš)
- musíš se rozhodnout, jestli zvolíš pevnou šířku, nebo proměnlivou (100%), která se vždy roztáhne tak, aby to pokrývalo celou obrazovku

Porozhlédni se po webech, které se ti líbí a inspiruj se.
chtěl bych aby se stránka chovala podle rozlišení aby se na všech rozlišeních zobrazovala stejně jako je je to na http://runescape.nazory.cz/
kde se stránka roztáhne přes celou obrazvku při každém rozlišení
mohli byste mně poradit jak na to ....
Napsal jsem ti e-mail, ale jak říkám, neužíváš rámce, ale okna a ty se nedaj roztahovat sami, jak web uráčí, leda že bys dal 100% a to nadělá paseku..=)
Nastavování šířky je kapku ošemetné. Pro 800x600 dávám šířku 760px, aby se vešla i boční lišta. Tohle rozlišení ale úspěšně vymírá, takže 980px pro 1024x768 nic nezkazí. Pokud si věříš (v psani css), tak nastav šířku v procentech a můžeš zkusit i max-width a min-width. Vždy ale ber ohled na postiženou browserovou většinu.

Taky stránky vždy po složitějších úpravách validuj, ať nepředvádíš chyby. Takový neuzavřený meta-tag pak občas ovlivní práci s dalším elementem a to pak může na stránkách třeba odejít čeština.

Až budeš předělávat grafiku, udělej přechody mezi objekty trochu hladší. Te je to zubatý, až by se člověk lekl :-)

Ty menu buttony vypadají pěkně. Jen písmo je kapku zubaté.
ok budu se snažit a díky za rady