Zlé zobrazenie v IE

Hojte, mám stránku ktorá sa mi v FF a opere dobre zobrazuje no v IE to sa uplne zle zobrazuje..neviete preco?
Protože Opera a FF mají jiné jádro než IE.
to viem ale otazkou som chcel povedat ze ci neviete ako to vyriesit.
Musíš odladit stránku pro oba prohlížeče. Buď udělat CSS pro každý prohlížeč zvlášť nebo ladit stránku tak dlouho, až se bude správně zobrazovat ve všech.

Jako první krok doporučuji validaci.
a kebžy zmenim doctype bynepomohlo?
Proč to nezkusíš?
praveze na jednom webe mi to fungovalo a na tomto to nefunguje..
to záleží na tom, v čem je ten problém. Např. když řešíš problém způsobený chybným zobrazováním box modelu v IE, pomůže ti, pokud bude stránka deklarovaná (a napsaná) ve stritkním XHTML 1.0. Potom se IE dostane do standard režimu, ve kterém - narozdíl od režimu quirk - box model zobrazí správně. Pokud je ale rozdílné zobrazování způsobeno něčím jiným, nemusí jiné doctype pomoci.
dis: ke standardnímu režimu není zapotřebí XHTML a naopak i web napsaný v XHTML se může IE vykreslovat v quirku.

http://www.wellstyled.com/html-doctype-and-browser-mode.html
Když se to zobrazuje dobře ve FF, tak to stačí, IE je zlej program od pirátské firmy Microsoft :o)
Mám pro Tebe svůj návrh. Já ho používám, když je doopravdy zle a funguje mi to ve všech prohlížečích, aniž bych to ladila a když říkám ve všech, tak myslím ve všech. Nakresli si plánek v nějakém obyčejném editoru.
Tam máš pak souřadnice (např. v malování - to je na to úplně ideální).
A pak to stačí sepsat do kódu tak, aby to mělo hlavu a patu.
Plesnivá muchomůrka: ano, já vím. To byl jeden z možných příkladů ;-)