Hodnocení

ohodnottě můj web není sice dokončený ale o to je lepší pak upravit když se vám nebude něco líbit...a češtiny si nejšímejte tu udělám až to bude všechno hotový jekož po každým editu budou zas otazniky
? <meta name="Microsoft Theme" content="none">

To písmo v menu se mi moc nelíbí.
Vůbec to nevypadá špatně, co se týče vzhledu.

Akorát mi nějak vadí písmo Comic Sans MS na odkazech, prostě mi připadá moc používaný; ale chápu že se to může ostatním líbit. Ale jinak to vypadá moc hezky.
jj to písmo v těch odkazech vím...ale nevím jaký by se tam mohlo hodit tak poradtě;-)..ale jinak díky moc
jo ještě k tomu písmu to budu měnít je tam zatím základní arial...ale to časem...ale i tak nevím co by se tam mohlo hodit některý písma jsou sice cool ale špatně se čtou a nebo jsou taky hodně používaný
Jsou dvě základní: serif (obvykle Times Roman) a sans-serif (Arial, Verdana)
já mám základní Arial
<HTML>Zdá se mi to, nebo je na tom webu špatně nastavené kódování (znaková sada)?

Další výtka - máš svolení autorů toho videa "jak jsme startovali web" (www.ivankukamarade.cz) jej vystavovat na svém webu a ještě ke všemu bez uvedení autora?

Co se týče patkových a bezpatkových fontů, já používám tak nějak tyhle pořadí:

patkové - Georgia, 'Times New Roman CE', 'Times New Roman', serif

bezpatkové - Calibri, 'Trebuchet MS', Tahoma, 'Arial CE', Arial, Genova, sans-serif

strojopis - Consolas, 'Courier New', 'Lucida Console', monotype</HTML>
Nípal
jj písmo je....k tomu videu to jsem stahoval na fun serveru kde to je volně ke stažení do mobilu a nebylo tak nic že potřebuju svolění a když už vím autora tak já to tam doplním a i kdybych to chtěl ta stránku hodit jen odkazem bych potřeboval svolení?jo za tu radu s písmem díky moc..ale toho ještě potřebuje udělát na webu tak proto jsem tu dal ho hodnotit abych ho mohl dodělát a předělát dokud by to bylo ještě reálný
Nemáš tam vůbec metat tag s jazykem...
<HTML>Bažina, to nemá na žádným fun serveru co dělat... ale co, lidi kradli, kradou a krást budou, aspoň že to není tvoje chyba. Přesto je vždy lepší najít původního autora vtipu, textu, videa, než si myslet že je autorem daný fun server. Ne, já nejsem autor. IMHO bys tam to video nemusel mít vůbec, existují mnohem vtipnější věci.</HTML>
Nípal
Já tam dam raději něco jinýho...ale jo vtipny je to dost teda pro mě jo a je to i k věco taky když jsem dělál tenhle web jsem měl problémy...heh ale jak jako třeba vtipný věci na super.cz tak tam autor není a taky je to volně ke stažení....jo jdu předělat ten text v těch odkazech ale udělám jich nekolik variant a pak nechát to co se bude líbit ostatním..jinak ještě jednou díky
v v menu odkaz rybaření jsem změnil ikonky menu lépe řečeno jen písmo jesli se vám nějaké bude líbit pls řeknetě to jaké..děkuju předem :-)
a co takhle si tam konecne dat META tag s kodovanim?
co to je?
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250"> zkus třeba tohle, píše se to do hlavičky. pokud máš jiný kodovaní naž windwos-1250 tak ho tam přepiš. /*např. utf-8*/
ale pls písmo neřeště to udělám později ale to ostatní
ale i tak díky moc