Prosim o ohodnoceni

kocianka.wz.cz

Nejsem grafik a ucim se to teprve dva tydny, takze bych potrebovala poradit, co vsechno je spatne, co vynechat, co pridat a tak podobne. Moc dekuji.
Dva tydny? To je teda neco.
Stranky se mi docela libi jak graficky, tak i obsahove.

Ale jiste chybicky jsem postrehl. Trochu tam blbne kodovani. Vetsinou jen znak "š". Dalsi vytka je staromodni zapis kodu, ale prohlizece si s tim jeste porad poradi a navic se teprve ucis, takze to odpustim.
je to moc velke. myslim vizualne. jinak dobry.
jj, na dva tydny to je moc hezky...

pro inspiraci:
http://css.interval.cz/
http://www.jakpsatweb.cz/css/css-uvod.html
http://www.wellstyled.com/
Vcelku pekné trochu tam spati ta reklama ;) umiestnil by som ju radsej dole z estetickeho hladiska inak celkove hodnotenie na vybornu vidim ze sa rychlo ucis klobuk dolu.
<HTML>"Iz dzis <b>dz</b> wej tu <b>dz</b> stejšn?" ???

Existují znaky, kterými se vyjadřuje v češtině neexistující výslovnost pro "the", chápu že to je ryclý kurz, ale stejně si nedokážu představit "the" přečtený jako "dz" i když se sebevíc snažim. Když už takhle, nechal bych tam "d/dí" ale "dz" !!!</HTML>
Já vám nevim, ale podívejte se do zdrojáku. Najdete tam tohle:
<META NAME="Generator" CONTENT="Golden HTML Editor 4.8.3"> vizuálně to snad umí vytvořit každej ne?
<HTML>skaff: Především by se k vyjadřování výslovnosti měly používat ty správné znaky. Mnoho lidí o nich sice neví, ale spousta učebnic angličtiny a slovníků uvádí výslovnost jednotlivých slov právě pomocí těchto znaků:

&aelig; æ - tzv "široké e", otevřeme ústa jako při výslovnosti českého "a", ale vyslovíme "e". Je vždy pod přízvukem: Alica [æ:lis]

&amp#x0259; ə - nepřízvučná hláska podobná té, kterou v češtině vyslovíme při samostatné výslovnosti "b", "t", např. teacher [ti:č&#x0259]

Nechce se mi to celé psát sem, možná udělám někde nějakou tabulku, ale dá se to vyhledat i v googlu. Jiná věc je, aby se to lidé naučili číst. On ten přepis pomocí českých znaků není vždy ideální, neboť je jen málo hlásek, které má čeština s angličtinou společných.</HTML>
Ty znaky hlavně jsou mezinárodní, ať už se na to podívá Němec, Francouz nebo Čech, všichni to podle nich vysloví stejně (pokud pominu přízvuk a pokud budu předpokládat že ví co který znak znamená). Když ale napíšete výslovnost anglického slovíčka nějakým opisem pomocí "českých znaků", cizinec by to přečetl hodně šíleně :)
>Autor: CitaroL (autobusy.unas.cz)
>Datum: 26. 06. 2006 19:42

>Já vám nevim, ale podívejte se do zdrojáku. Najdete tam tohle:
><META NAME="Generator" CONTENT="Golden HTML Editor 4.8.3"> vizuálně to snad umí vytvořit každej ne?


Fakt si to myslis? Ty nevis, s jakejma nesmyslnejma blikackama se tady chvastaji mnozi zacatecnici? Mimochodem, Golden neni jen wysiwyg editor, jestli narazis na tohle.
To je zvlášní. Protože tohle je podpis wysiwyg editoru, ale jestli se to teda píše ve zdrojáku, proč si to Pavla nesmazala?
Golden HTML editor neni primarne WYSIWYG editor, ale rucni. Pokud ten program neznas, tak sem nic nepis. Ja jsem goldena, i kdyz starsi verzi bez wysiwyg modu, mel a je to dobry editor, ktery muzu v klidu doporucit zacatecnikum. A rozhodne chvalim Pavlu, ze si vybrala jiny editor nez FrontPage nebo Word.

>>To je zvlášní. Protože tohle je podpis wysiwyg editoru, ale jestli se to teda píše ve zdrojáku,
>>proč si to Pavla nesmazala?
Nevim jak ty, ale pripadas mi pekna lama. Proc si myslis, ze uvedeni meta tagu generatoru musi byt nutne wysiwyg editor? Kdyz uvedu <meta name="generator" content="PSPad editor, www.pspad.com">, tak je editor wysiwyg? A druha vec. Proc by to mela mazat?
Dekuji moc za hodnoceni, s tou reklamou mate pravdu, bylo by to asi lepsi dole na kazde strance.

Jinak k te vyslovnosti. Vite, psala jsem to co nejpodobneji anglictine a pro ty, kteri anglictinou jsou netknuti. Bohuzel znaky, ktere se normalne pro vyslovnost anglictiny pouzivaji spousta lidi nezna. A ti, kteri je znaji, nepotrebuji moji stranku :))
S tim the mate pravdu, lip by to opravdu znelo, kdyby tam bylo jen "d" misto "dz".

Moc nerozumim o cem se hadate :) Vytvarela jsem ty stranky rucne v Golden HTML editoru, je mi sympatictejsi nez v mozille editoru nebo ve Wordu, uz ta velikost je mensi :))

Asi se urcite spousta veci da zapsat jednoduseji, zatim se to jen ucim a proto bych byla rada, kdybyste mi poradili, jak co zapsat jednoduseji nebo uplne jinak :)

Moc Vam vsem dekuji za pripominky. Pokusim se opravit, co se da a co zvladnu :)
Jeste otazka pro donny:

vizualne mensi znamena co?
Mensi pismena, obrazky, ne tak roztazene?

Nevim, jakou mam pouzit sirku tabulek, chtela bych, aby se to zobrazovalo kazdemu na sirku jeho okna automaticky, ale nevim, jake tagy pouzit nebo jestli tam neco prilinkovat.

Dekujiii :)
Pavla: jj, presne tak. Ja mam rozliseni 1024×768 pixelu a musim vodorovne scrollovat. Ale kdyby vsechno (obrazky, pismenka) bylo tak o 10% mensi, bylo by to citelnejsi a mozna i prehlednejsi (cela stranka najednou pohromade- nemusi se posouvat->lepsi orientace).samozrejme nic se nesmi prehanet...