Uplne dolu

Potrebuju zarovnat obrázek uplne dolu, ale nevím jak, jelikož mám nastavený, že se bude background-repeat:repeat-y....Takže se bude podle rozlohy textu natahovat a tak nemůžu nastavit top...Jak to mám teda udelat, aby se prirazil vždycky dolu?
nechapu... chces to dat dolu, ale opakujes to pres cely odshora dolu?
"background-repeat: repeat-y; background-position: center bottom"

Jestli teda chápu spávně otázku. Resp. já otázku nechápu vůbec takže spíš jde o to jestli jsem si správně tipl na co se Hana asi ptá.
Ok....Takže


mám pozadí:backgroudn-repeat:repeat-y+teda jako jeste okolo toho

a takhle je jako tělo, že se bude opakovat podle toho, jak moc se toho tamv loží a pak chci něco jako patu....prostě aby se přilepila vždycky uplne dolu, nakonec a nevim jak, protože nemužu vlastně nastavit top....
Nebo se rovnou kouknete...


http://hweb.unas.cz/me.2.y/3.html
JOa ješte byste mi někdo mohli vysvětlit,proč se mi to neopakuje...Aby se to prilepilo dolu tak tam mam bottom:0px;
nechapu, proc ty jednobarevny pozadi jsou obrazky. to je jako fakt moc. proc to neni jako barva nadefinovany v css? pak by to bylo totiz naprosto v pohode resitelny:
background: url('paticka.jpg') no-repeat scroll _ruzova_barva_pozadi_ center bottom
Hana S.:

Trochu jsem to upravil, snad jsem pochopil, co vlastně chceš, podívej se na stránku:

ladik.xf.cz/me.2.y/3.html
Jéééé.....dík moc
Hana S.: doporucuji pouzit rovnou verzi od ladika, ta je odladena i pro Operu apod.