PROBLÉM!

Čaute mám jeden problém .Na mojej stránke mafiani.xf.cz sa mi podla toho ako pocuvam ludi dlho nacitava(dlho trva kym sa mi zobrazi).Chcel by som vedet co s tym mozem robit ? Vite poradit?
Budem rád ,ked mi date serioznu odpoved a nie tie pripomienky ako by ste podaktory zjedli celu mudrost sveta ...A zaroven mozete ohodnotit ..dik

hitmanko
<HTML><ol><li>Snědl jsem všechnu moudrost světa, nemusím se tedy nijak tvářit</li><li>WZ má do Slovenska horší konektivtiu (tj. připojení).</li><li>Title stránky o ničem nevypovídá, změnit, nebo si opravdu začnu myslet, že je tam nějaká černota</li><li>Celkově ta zelená k černému pozadí moc neladí, dále si tipuju tvrdit, že některé texty jsou opsané (nejslavnější mafiáni - cosi mi říká, že jsem to už někde četl, zvlášť v češtině) a vůbec, na každé stránce je jiný styl textu, jako kdyby to bylo lepené z různých novin... :(</li></ol>

Nic moc.</HTML>
Nípal- no myslim ze ta cerna sa na taku temu MAFIA hodi ..ale neva tvoj nazor a dik za reakciu.A ked ide o tie opisane texty tak mas pravdu nemyslim ze ludia co maju taketo tipy stranok vsetky clanky pisu ..to si na omyle ..vacsinou su postahovane ..Ja aj hladam na nete clanky ale aj opisujem z knih ,caspoisov hlavne Krimi Fiskal a ine...A ta zelena mylsim ze mas pravdu ale neviem aka ina by sa tam hodila ?!
<HTML>Mi se spíš nelíbí, že někde máš písmo tučné, někde normální, někde je to jinak odentrované atd atd... jako bys to psal neuměle nějakým frontpagem. Někde máš obrázky naskládané tak, někde jsou úplně jinde... Já když na ten web koukám, musím rychle zavírat, protože mě strašně pálí do očí.

A moc se pleteš - kdo má odborné stránky, tak na původní obsah jedině odkazuje, či jej zveřejní se souhlasem autora. Články si píše sám, maximálně se nechává inspirovat - lidově řečeno - vezme z jednoho textu tohle, z druhého tamto...

A, už jsem si vzpomněl proč se to nedá číst - patkové písmo!</HTML>
hitmanko:
http://mafiani.xf.cz//slavny%20mafiani.html & http://mafie.webz.cz/mafie-galerie.htm
Přijde mi to dost podobné a nemám rád weby, které jen kopírují texty odjinud. Je to sprosté, ať si říkáš co chceš. Pokud s tím majitel druhého serveru souhlasil, pak je zase tvoje snaha k ničemu, vystavovat na netu věci, které už někde jsou je prostě o ničem.
az opustis ty ramy, mozna to o necem bude. Mimochodem, ty ses za tu dobu nenaucil, k cemu je ve formulari k pridavani prispevku na wz foru pole Nadpis?
Tímy ked uz ide o to ze kopirujem tak som to uz raz pisal ze kopirujem ale velmi malo ..a to co skpirujem tak so suhlasom uvedenej stranky ,ktoru pisem vzdy pod text .Tak ked uz nieco hovoris tak si to najskor over ..a po dalsie stranka mafiani.xf.cz je o mafii preto ked si niekto chce prestudovat tuto temu musi hladat vo vselijakych dennikoch a tyzdennikoch ja to vzdy skorpirujem a ulozim na !jednu! stranku aby si to mohli poprezerat naraz .Takze o tom to je ...
Každému odporúčam robyť stránku v programe BlueVoda 8.0 prípadne BlueVoda 7.7, nemusíte poznať html kód a stránky sa robia formou Drag and Drop, tento program vyrieši vaše problémy.

PS:

Ospravedlňujem sa za skritú reklamu ;-)
>tento program vyrieši vaše problémy.
spis tady pribude dotazu typu "nenacitaji se mi obrazky" :\
2donny: ale jako první se objeví dotaz - nahrál jsem index a zobrazuje mi to divné věci, popř. nejede mi to :-)
Jinak pěkné vlákno na téma Bluevoda je na http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=15642.

A vzhledem k tomu, že poslední tři příspěvky (včetně mého) jsou OT, tak bych doporučila jejích smazání :-D
a jak mam stránku udělanou v BlueVoda dostat na webzdarma.cz?
<HTML>2rookie: nejlépe pomocí ftp - návod a parametry připojení viz <a href="http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#3">Podpora</a> nebo <a href="http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp">FAQ</a>.</HTML>
= hitmanko (mafiani.xf.cz) =
Na tohle jsem ti uz odpovidal, proc se to nacita pomalu.
- Mas HTML kod 40k, ja jsem ti ukazal 7k verzi.
- Mas tam obrazky v celkove velikosti 140k a mohli by mit tak 30k
Rozdil mezi nactenim 40k a 180k je 4x!
- Mas tam JS, ktere je soucasti stranky a nacita obsah z jine stranky. Tudiz se musi cekat, jestli se obsah podari nacist nebo ne. JS a cizi stranky se davaji do IFRAME, ktere se zobrazi, ale nacitaji az po zobrazeni stranky, cili i JS v nich.

A jestli si myslis, ze jsem ti ty chyby v kritice rikal proto, ze bych chtel ublizit nebo jsem chtel machrovat, tak jsi nemel davat stranku kritizovat.
Proste, to byl muj nazor, co jsem si vsiml. Vzdycky se da najit neco, co vadi.
Treba vyskakovaci okno mi stale pise Aplikace Firefox zabranila strance otevrit vyskakovaci okno. Ie myslim ani to neoznami.
Jo, ale, co bych zkritizoval ted, tak je nazev tematu: Problem. To je nic nerikajici. Nazval bych to Problem s rychlosti nacitani stranky. Aby kazdemu bylo jasne, o cem to tema je a nemusel je otvirat a zacitat se do popisu problemu, kdyz uz od zacatku tusi, ze asi nevi reseni.
<HTML>2peta: kdyby ses podíval na datum založení vlákna, přečetl si pár posledních příspěvků a zamyslel se, mohl sis spoustu řádků ušetřit...</HTML>
NELIBI SE MI TO!Ten červenej text.... MOJE OČI! Je to takove rozhazene, nepřehledne.... Otevírání ostatních stránek...