Ohodnotte plosim.

Ahojky vsem co rikate o mym malym webu... Nechi nejaky zaujaty kecy jako ze sparta ja na prd atd... ale diesing funkcnost seo a tak
Propojení http://forum-sparticka.xf.cz/ a http://sparticka.xf.cz/ ?!
Horní obrázek ma skoro 100kB.
Nevalidní web.
ankety typu "libi se vam tento web" mi prijdou uz docela trapny. Kdyz si chci precist clanek z hlavni stranky, proc musim klikat na nadpis, nejde to na text ty ukazky? to samy vstupni stranka. proc nemuzu kliknout rovnou na to logo sparty?
Nevim obrazek je ale peknej... rychlymu netu to neva coz ma dnes kazdej, a validita je o nicem.. proc nejakej posr postup podle ceho musis psat zdrojove kody
>> "rychlymu netu to neva coz ma dnes kazdej"

Jo? To jsem si ani nevšim.
a pak kdo tu má zaujatý kecy. Není divu, že WZ jede tak jak jede. Nejen, že rychlej internet nemá každej, ale server musí posílat do světa zbytečnosti - obrázek by mohl mít klidně 30KB a nikdo by nepoznal rozdí
HMM a co koukni se na tvoje vyblity stranky a pak sud jo?
A server ma pripojeni k 10GB optickymu vlaknu tak mi rekni jak ho 100kB z zbrzdi?

Opravdu kdyz otevres hubu tak to stoji za to
Nejdříve tady plosíš o hodnocení webu a pak agresivně a vulgárně reaguješ na oponenty. Moc hezké.
>>A server ma pripojeni k 10GB optickymu vlaknu tak mi rekni jak ho 100kB z zbrzdi?

to si jako myslis ze server posila jen tvoje data?
darkknight: odkaz na ty stránky je tam schválně a to pro případ aby, když třeba někdo neumí optimalizovat grafiku, si mohl ulevit tím, že spustí podobný pokřik. Kdyby ti to fakt nešlo tak napiš a já ti ten obrázek zmenším
DarkKNight: at hledam, kde hledam, nemuzu nikde najit, jak jsou servery WZ napojeny na Internet. Kde jsi prosimte zjistil tech 10GB?
<HTML>>> <em>Nechi nejaky zaujaty kecy jako ze sparta ja na prd atd... ale diesing funkcnost seo a tak</em>

VS

>> <em>validita je o nicem.. proc nejakej posr postup podle ceho musis psat zdrojove kody</em>

Trochu si protiřečíš, validní kód patří do SEO.</HTML>
seo je optimalize pro vyhledavace... a tam validita moc nepatri
<HTML>Validní kód mimojiné zlepšuje čitelnost kódu pro roboty. Což je SEO</HTML>
Nadpis menu je zarovnaný někam tak, že se mi ani nevejde na monitor. Obrázky jsou při prohlédnutí (myslim ty u článků) nekvalitní, to samé mi přijde logo, asi špatná komprimace.

Na závěr jedna prosba na moderátory:
Buďte tak hodní a snažte se, aby na tomto fŕu nebyly vulgární a urážlivé příspěvky. DÍKY
<HTML>Cpt- Hu tady zatim nic...</HTML>
darkknight:

lidi jako ty nechapu, nejdriv sem das tvuj hnusnej bezcennej web k tomu aby ho nekdo zkritizoval, a pote, co ti kazdej rekne co si o nem mysli, co je spatne, tak zacnes machcat drzkou ze to neni dulezity. Lidi jako ty sou tupy. Napises ze chces zhodnotit funkcnost, seo, a pritom mas nevaidni kod, diky kterymu tvoje stranky google najde, ale da ... na 200tou stranku. Priste si odmysli ze ses dobrej, a poctive si poslechni co ti rikaj lepsi, nez si ty.
skaff: jak zatim nic?
skaff:
"Trochu si protiřečíš, validní kód patří do SEO."
Z jakého pošetilého důvodu by robot před indexováním stránku validoval? Proč by měl robot hůře indexovat stránku, kde například neudám velikost textarea? Dále pokud mám stránku trans validní a přepíšu doctype na strict, může být od teďka stránka nevalidní. Proč by to robotovi mělo vadit? Pokud pod hlavičkou XHTML nebudu dávat hodnoty atributů do uvozovek, bude můj dokument nevalidní. Ale vyhledávači to vadit nebude (ani nesmí).
>> "HMM a co koukni se na tvoje vyblity stranky a pak sud jo?"

Co to máte za divné zvyklosti reagovat na jakýkoliv příspěvek ve smyslu "nejdříve si udělej sám super web a až pak kritizuj"? Že neumím opravovat vodovod ještě neznamená že nemůžu zkritizovat instalatéra za to, že mi po jeho zásahu teče voda.

>> "A server ma pripojeni k 10GB optickymu vlaknu tak mi rekni jak ho 100kB z zbrzdi? "

Jak už bylo řečeno - možná ti to nedošlo, ale nejsi tu jediný kdo to připojení využívá.
A hlavně - důležité je taky ohlížet se na návštěvníka, tvá hláška o tom, že dneska má každý vysokorychlostní web je naprosto nesmyslná.
Ad validita: dnešní prohlížeče a koneckonců i vyhledávače dokáží bohužel přehlížet chyby v (x)html a css a odhadovat, co autor asi tak zamýšlel. Důsledky známe. Kéž by s chybami v html nakládaly prohlížeče stejně jako s chybami při parsování xml. To by byl web hned zbaven balastu. A aspoň by se neobjevovali lidé, kteří by považovali značkovací jazyk za posr* postup.