close window v IE a v FF ?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jednu věc. když přidejde na stránku www.cadimex.cz , objeví se index a z něho se po kliknutí na index2 dostanete na hlavní stránku s menu. A když si v Firefoxu otevřu nějaky odkaz a pomocí close window ho zavřu, vše je v pořádku a dostanu se zpět k menu na index2. Ale když to samé udělam v Internetu Exploreru, tak se to nevrátí na index2 , ale úplně na počáteční vstupní stránku index. Nevím, čím to je. MOhl by mi prosíííím někdo poradit ?

Mám tam tento kod (pouze na jedny strance. ostatni sou trošku odlišné, ale fce je stejná)

<a href="javascript:window.close()"> zavřít okno </a>

děkuuji za pomoc ;)
no pokud mas v kod
<a href="#neco" onClick="window.close()">Zavřít okno</a>
tak se nediv, ze ti to skoci na uplne prvni stranku, onlick nastaviz, ze pri kliknuti se ma zavrit, ale tou adresou urcis, ze se ta stranka nacte na adresu
www.cadimex.cz/#neco.
takže mam jako napsat do hrev="index2.php", popř hrev="www.cadimex.cz/index2.php" - požadovanou stranku ? pže to nefunguje :(
Co je to hrev?

Kdyztak
<span onclick="window.close()">Zavřít okno</span>

-a aby to vypadalo jako odkaz, muzes pridat styly:

<span onclick="window.close()" style="cursor:hand;color:blue;text-decoration:underline">Zavřít okno</span>
To vůbec nesouvisí s tím ZAVÍRÁNÍM okna.

Všimni si, že když jsi na index2.php a klikneš na detaily, zobrazí se ta stránka s detaily v novém okně, ale zároveň se na stránka na které bylo index2.php změní na úvodní stránku webu. To jestli potom okno zavřeš nebo ne už s tím nesouvisí. Prostě tam už nemáš index2.php, ale index.php a samozřejmě ho tam budeš mít i když se okno zavře.

Chybu musíš hledat přímo na stránce index2.php, ne až při zavírání okna.

Tou chybou je zřejmě tento odkaz:

<a href="" onClick=window.open('novinky.php','_blank','width=1200,height=1200,left=100,scrollbars=yes,top=100,resizable','menubar=no,top=10'); return false">

(onmouseover atd jsem vymazal, to není teď podstatné)

Událostí onclick se otevře nové okno, jenže zároveň se vykoná klasický odkaz <a href=""> což je návrat na úvodní stránku.

Zkus tam dát <a href="javascript: window.open(blabla)">
nebo <a href="index2.php" onclick = "windows.open(blabla)">
ooo ano, funguje to. dííky všemocny tome.
Sem si nevšimml toho, že se mení ten index. thx :)