Kritika www stránek

Prosím o hodnocení a kritiku mého webu. Poraďte nějaké vylepšení, teprve se vše učím. Adresa webu: http://fkusti94.wz.cz/
Jestli sis toho jeste nevsiml,tak jak mas na uvodni strance obrazky tak ti rolujou zaroven se strankou a mas pod nimi reklamu!Jinak nejsem odbornik,tak nekritizuju.
Obrázky rolujou jen v "Mozille". Většina uživatelů má ale "IE". Každopádně budu rád za každou informaci vedoucí ke zrušení toho rolování. Dík.
trancemaniac - No a obrázky by snad neměly rolovat zároveň se stránkou? to by bylo trochu divné kdyby zůstávaly na místě ne?

Jirka13 - ne na tomhle fóru (mluvím o tom že většina uživatelů má IE), tady je to spíš naopak ;)
S tím problémem s reklamou a rolováním ti bohužel neporadím protože jsem ho nepochopil.
Tom: Se na tu stranku nejdriv podivej v Opere nebo Mozille a pak to pochopis!
No tak nevím no.
Předtím jsem se samozřejmě díval ve Firefoxu, jinak bych předchozí příspěvek neposlal, nejsem pitomec.
Teď jsem se ale rozviklaný tím jestli náhodou Mozillou nemyslíte něco jiného než Firefox rozhodl zkusit to v Opeře a ani tam nic divného s rolováním a obrázky nevidím.
2Jirka13:
hmmm
tak snad se nezbori svet kvuli takovy malickosti co tu napisu....
kdyz pudes na svy stranky (no-cheaty.wz.cz) tak zjistis ze te to presune hned na instalaci fora.... teda nevim jak tobe ale me to prinde fakt blby!no, jak sem rekl - snad se z toho svet nezbori
Tom: Tak jen na vysvetlenou.Ja tim rolovanim obrazku myslel,ze kdyz rolujes stranku tak obrazky samozrejme nezustanou na stejnym miste,to je jasny,ale jeste navic se posunou dolu jako kdyby meli vlastni rolovaci listu a pod nima se zobrazi reklama.Nevim lip to nevysvetlim,tak snad nato prijdes uz.Ale to jen tak,aby jsi vedel.
Jenže mi to nic podobného (= neobvyklého, protože pořád nechápu co máš namysli) nedělá ani ve Firefoxu ani v Opeře.
to rolovani te fotky je zpusobeny jednou krasnou (na nic) veci a to tim, ze je ten obrazek v IFRAME, takze pokud si na ni najedes mysi a pohnes "mysitkem", tak se ti hejbne. Jak se toho efektu zbavit? Jednoduse pomoci php nebo dobre nastavit stranku, ktera je obsahem daneho iframe. Hlavne je to take tim, ze je na wz.cz nastaveno pro tenhle web zobrazeni reklamy na konci stranek, takze se tam ta reklama nasunula a rozhodila to.

jinak kritiku bych videl v kodu, neupravenej, zbytecne pouziti tagu <br> atd. Zbytecne pouziti js menu, tady staci pouhe pouziti css menu, ktere ma ve vlastnostech pozadi pro urcitou hodnotu (najeti sjeti kliknuti atd)
nepomohlo by toto?

http://www.jakpsatweb.cz/css/css-orez.html

konkrétně:

overflow: hidden

<div style="width: 200px; height: 86px; overflow: hidden">dlouhý text</div>

Zápis způsobí doslova skrytí přetečeného textu. Obsah nebude pouze zneviditelněn, ale bude jakoby odstraněn, takže nebude zabírat místo dalším elementům.
ty vobrazky rolujou i v opere
No tak konečně to vidím taky. V Opeře. Předtím to bylo v Opeře v pořádku (zřejmě nějaký náhodný režim :)

Každopádně ve Firefoxu to je v pořádku.
v lišce to taky roluje...
Vidím to v Opeře8.54 ve FF1.5 nic.
Zkus odstranit tu reklamu na animace/animace.html 8-)