hodnocení

Zhodnoťte mi prosím webík.
Klady:
- původní obsah (vlastní programy, fotky, obrázky a básničky)
- validní

Zápory:
- nelíbí se mi ty "kamenné" rámečky
- kombinuješ patkové a bezpatkové písmo (pořád jsem si říkal, že je tam něco divného s tím písmem - působí to nesourodě)
- na osobní stránky bych černou jako podklad nezvolil (působí to na mě depresivně)
thx
- a to mě se ty rámečky líbí, už jen, že mě stály něco času:)
- jen v menu a nadpisu strany mám verdanu, o ničem jiném nevím, ale souhlasím
- hm, podkresluje mojí náladu
* Ty rámečky mi připomínají weby devadesátých let (blikající gify apod.).
* Horní černé zaoblené rožky jsou v tmavě modrých obdélníčcích.
* Anketa nemá v FF zobrazenou otázku.
* Celý design mi připadá na 17 palcovém monitoru kapku vyhublý.

Perlička na konec: "asi od Vánoc 2006, kdy jsem objevil..." - cestuješ časem? :-)
* jj, to vše brzy zmizne, jen jsem si chtěl udělat design s přizpůsobivýma rámečkama, a kód tím trochu trpí, mno já si takto rád hraju :-/
*vůbec si nejsem vědom žádných modrých rámečků v Opeře8.54 ani ve FF1.5 a kupodivu ani v IE6
*stejně tak ta anketa (jestli to někdo vidí špatně ať řekne víc)
*mě připadá vyhublý tak akurát,vlastně je to účel
thx
Teď je to 100% lepší. Ta anketa je nějaká divná, sám nedokážu přijít na to, proč neukazuje nadpis - když chci editovat css, tak se totiž objeví. Asi nějaká chyba u mě.

Rámečky jsem vylovil z cache, jsou (bez záruky do kdy) uloženy na http://rada.borec.cz/pokusy/rozky.jpg . Není to moc zřetelné, ale když se člověk podívá důkladně (kolmo k monitoru na lcd apod.), jsou vidět. Byly vidět.
<HTML>Teď ještě aby se ten text netísnil nalepený v takových rámečcích. Vypadá to jako vězení, když jsou ty písmenka na něco hned naražená.</HTML>
2Non_E:
A je ten nadpis vidět, když se vybere kurzorem?
K těm rámečkům, koukal jsem se do nich pět minut a odkýval bych i oranžový trojúhelníčky, nejspíš máš na mysli tu silnější linku v ohybu, hold jsem grafik patlamatér. Já to vidím, resp. viděl jsem v pořádku.

2Nípal:
Písmenka jsem osvobodil, snad dost, a zároveň zavedl tzv. antinudlový přepínač, ale na ten bych musel mít delší texty :-