změna stylu na stránce

čaute,
měl bych jeden takovej dotaz, už jsem hodně hledal a hodně zkoušel, ale vždycky jsem se dočkal toho, že to fungovalo jen někde, jen někdy, jen částečně apod. už si nevím rady.

potřeboval bych změnu stylů na stránce (jako důsledek pak samozřejmě změna vzhledu) a to pomocí javascriptu tak aby to bylo funkční ve FF, Opeře, M$IE (pokud neni vyput javascript).

mam styl css.css a css2.css -> chtěl bych aby se normálně načítal ten první a když člověk klikne na nějaky odkaz ("druhy styl") tak aby se místo původního načetl css2...

poradíte prosím?
Musi to byt nutne pomoci JS?
Tohle by ti nestacilo? : http://www.owebu.cz/php/vypis.php?clanek=110 ;)
nakonec jsem zjistil trochu víc ->
jak se zdá, tak pokud vim, tak se to dá dělat v javascriptu přes cookies, nebo v PHP přes cookies nebo v PHP přes globals. ještě uvidím pro co se rozhodnu...
rozhodni se urcite pro PHP, je to spolehlivejsi...

uz se to tady resilo, napr.:
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=4&i=37958&t=37958
2 Rellik:
to je hezký ale styl nezůstavá, když kliknu na další odkaz =/ tak nevim

2 spook:
nj, to je ale pres cookies a to je samo o sobě dost nespolehlivý. resp. dost často vypnutý.

takže:
jak můžu zařídit, když vim jakej styl to má bejt, tak abych ho mohl předávat ze stránky na stránku. (a nemyslim ti GETem u odkazů)? jde to nějak přes header nebo přes nějaké globální proměnné nebo přes něco?

zkrátka a jednoduše, že bych si nastavil nějakou proměnnou a ta by pak pro daného uživatele platila? vlastně něco na způsob SESSION a COOKIES...
musi to jit naprosto jednodusse pres cookies. Nevim, co ti na tom nefacha... Leda ze bys mel vypnute cookies.
mam tu problem, toto mi nefunguje:

$adresa = $_SERVER["PHP_SELF"];

switch($style) {
case "css2":
$style = "css2.css";
break;
default:
$style = "css.css";
break;
}

$vyprseni = 3600*24*365;
setcookie("style", $style, time()+$vyprseni);
header("Location: ". $adresa);

- prostě to udělá setcookie, a pak by se měla stránka načíst aby se ty cookies stáhly na server, bohužel to nefunguje, a do druhého stylu se dostanu až po aktualizaci.
kdyz ti vadi cookies tak to predelej do session, tak tezky to neni...
nakonec jsem to vyřešil .... sem blbej že sem si toho nevšim.. ;-)