kniha hostů

mám problémek - na stránkách mám knihu hostů, zobrazující se v části mainbox, když se ale vyplní údaje a dá se odeslat příspěvek, kniha hostů se zobrazí samostatně, né jak bych chtěl aby to bylo umístěné jako původně v mainboxu: zde je odkaz
http://www.head23.kvalitne.cz/engine/index.php?page=guestbook
poradíte prosím jak to ošetřit?
Musíš upravit action v tagu form:
<FORM ACTION="guestbook.php" METHOD="POST">
Zkus tam dát něco jako index.php?page=guestbook.
A mimochodem máš na té stránce v kódu dvakrát html hlavičku.
skvělé, moc děkuji...)))
ale nejsem si jist co myslíš tou hlavičkou? mohla bys dát pár prvních řádek?
Prostě tam vidím dvakrát doctype, tagy html, head a body.
Tipuju že tam máš include. V těch includovaných souborech se už nepíšou tagy <html >, <head > apod.
To je v pohodě, to tam má takhle bejt
hm, asi ne, i validátor na to upozorňuje...spravím to
už jen 48 chybek...pohoda, jsem hrozný amatér, promiň
To si nemyslím. Kód ostatních stránek vypadá slušně, zbývá upravit ten guestbook a je to (tipuju že sis ho někde stáhl ;-) ). I stránky se mi líbí, i když by mohly být trochu veselejší.
Ještě dva postřehy:
1. reklamu zkus vkládat pomocí tagu <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->, bude pak taky validní a nemusíš to obcházet js souborem.
2. Na tu úvodní stranu bych dala taky ty upravený validační tlačítka, jak je máš pak dál na stránkách, ne tyhle původní od w3c. A když už to projíždíš validátorem, tak skoukni znova úvodní stranu.
Změním ten xhtml strict na xhtml transitional, tam se dá dělat více věcí...php kód ke guestbooku jsem si samozřejmě stáhl, ale neukradl, byl k volnému použití...stránky mají ještě zimní design, tak proto jsou takové-)
Já nemyslela jako že si ho ukradl :-) Taky si občas stáhnu free kód a často se setkávám se zastaralým html, který si musím upravit. Takhle jsem to myslela ;-)
Ahááá zímní, jsem zvědavá na letní ;-)
Jasně, já vim -))) Letní design bude mnohem veselejší...koukal jsem na tvé stránky, také jsou pěkné, i když Pet shop boys zrovna moc neposloucám tedy,
měj se fajn a díky moc David
dave2877: Ja ti veľmi neporadím, ale ak si to náhodou ešte nevyriešil tak ja tom mám v návštevnej knihe nastavené takto:
$PHP_SELF = $_SERVER['$PHP_SELF'];
<form
name="F"
action="<?php echo $PHP_SELF ?>"
method="post"
onSubmit="return kontrola();"
> ...
A mám odkúšané, že to funguje ako samostatne aj ako include a cez odkaz index.php?page=guestbook

Inaktiež som uvažovala dať si na stránku upravené tlačítka W3C, ale na stránke W3C som ich nikde nenašla a pri tom hľadaní som narazila na stránku o používaní toho loga.

Nie som asi veľmi zdatná v angličtine, ale pochopila som, že sa nemôžu meniť.

Ale keď tak nad tým rozmýšľam tak W3C máš originálne, len zmenšené tak s tým asi nemôže byť žiadny problém, aj keby som náhodou tú stránku pochopila dobre.