www.minibox.webz.cz - hodnocení

Zdravím,
všiml jsem si taky ve fóru, že hodnotíte, jak jsou udělané weby. Tak kdyby někdo měl chvilku, tak se mrkněte i ke mně.

O některých věcech vím /např. starý podstránky u Miniboxů/, ale budu rád, když se na to podívá i někdo další. Používám Nvu.

BTW myslíte, že je tohle dost zajímavý web na to, aby bylo možné od webzdarma získat větší prostor?
jo dobrý akorát bych dal ty na novinky jako odkaz na novou stránku a ten kontakt taky
<HTML>Nedokážu to dobře popsat, ale pokusím se: Moc to lítá v prostoru. Menu je totiž někde na dovolené, čekal bych jej jinde než v "obsahové" části. Levý oranžový pruh je tam takhle úplně k ničemu.

Jinak nápad dobrý, škoda, že už dávno nelepím, asi mě to tehdy moc nechytlo ;) (I když série minibox patřila k těm jednoduchým)

PS: Ten web zajímavý je, ale co se týče prostoru, na to jsem příliš malý pán.</HTML>
První pohled příjemný. Písmo se mi líbí.

Výtky:
- První stránka je příliš dlouhá. Než dojedeš úplně dolů, ošoupeš si kolečko na myši. Navíc obsahuje směs různorových informací (menu, novinky, oblíbené odkazy, formulář na vzkazy).
- Na jiných stránkách chybí menu. Musíš se pak vracet, což je nepříjemné.
- Ten prázdný žlutý pruh vlevo úplně vybízí k umístění menu, které pak bude na všech stránkách.
souhlasim s Nípalem , trochu to lita, menu bych dal do toho oranzovyho pruhu a mozna bych i te obsahove casti dal nejake jine pozadi.. jinak good
Jé, ať žije ábíčko :)
Tyhle modýlky jsem taky tak trochu lepil, ale jen trochu, byl jsem zaměřený spíš na ty složitější normální modely.

Jinak web není dobrý, jak už bylo řečeno úvodní stránka je šíleně dlouhá a je to celé takové nějaké nepřehledné.
kdyz da menu na levo ty ikonky by mohl taky no a pak kdyz udela strankovani bude to good, jeste to bude chtit troskuu ucesat no... ale pak uz snad :)
díky,
zhruba takové výtky jsem čekal, budu se snažit s tím něco udělat. Určitě to menu je základ. Ještě že jste to ale neviděli předtím ;-)