! POMOCT !

Pls dal sem sem si z BlueBoardu.cz ty ankety a mnini chat a mam taky maly problem nevim jak se to posova takze mam 2 ankety vedle seba... potreboval by sem jak sa too pice ten kod diky
Hele, do pice, zkus se zamyslet a popsat poradne, co chces - z tvyho podani vyplyvy, ze mas nejaky dve ankety a minichat (nebo anketu a minichat..) a hledas nejakej kod, s kerym budes delat neco v piče...
myflower: to hce klid..
Chi kod napr.

xxxxxxxxxxx - a chi dat dodaliho radiku dat yyyyyyyyy
aby to bilo
xxxxxxxxxx
yyyyyyyyyy

ale nevim kod takze ked to pisem tak je to xxxxxxxyyyyyyy alebo xxxxxx yyyyyy nevim kod :(((
xxx <br> nebo <br /> yyy
co je to zase za nazev threadu?
donny - vykřičník mezera velké pé velké o velké em velké o velké ce velké te mezera vykřičník
:)
Na stránkách se mi špatně zobrazuje ž a ř. Místo nich se mi tam ukazují otazníky. Nejspíš je chyba v kódování...pomůže mi někdo?
Ach zelenaci. Uz jsem si myslel, ze po invazi Noveho roku jich tu kleslo, ale jak vidim, tak dalsi sezona zacina.

2apofs289: Preformuluj otazku. Meles pate pres devate.
2Nox: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?19
<HTML>donny, neboj se, večer začnu něco přejmenovávat a něco se bude mazat. Už jsem tady pár hloupých dotazů smazal, ještě budu muset někam tučně hodit velký nápis "Tady jsou odpovědi na vaše otázky! Klikněte sem!" a bude to all right.

Nox, od zítřka mažu jakékoliv pletení se do cizího tématu. Měl sis založit své vlastní.</HTML>