hodnoceni

ty stranky nejsou zdaleka cely facha jenom uvod........takze mi sem nepiste, ze tam nic neni za obsah...........ja chci abyste ohodnotili design!
sorry, ale aja tam zadny velky design nevidim, mam rozliseni 1024-768 a jezdit s vodorovnym posuvnikem se mi vazne nechce.
Mi se to nelibi.....
1/10 (za snahu)
jsem za jedno s Thelvynem. (včetně rozlišení)
co na tom ces hodnotit, woe? :)
jj, desing tam neni... aspon jsem se podival na zdrojak, jestli aspon ten stoji za to...

tolik entit jsem ještě nikde nikdy neviděl... vzhledem k tomu, že jsou mezi poznámkami BlueBoardu, tak pevně věřím, že to není tvoje práce... :-)
kterych jsou jeste stejne zapsanych spatne ;-) to ma byt & a m p ;
Podla mna je to v poho
No, zas tak hrozny to podle meho (!mírného!) soudu neni, ale to menu (ve FF) vypada, jako by bylo vecer na flamu a troch use ozralo.... Jinak nepouzivej vychytavky od BlueBoardu....
njn.......za to ja nemuzu blueboard je hold blueboard :-(((
a jinak v IE nic spatnyho nevidim!
a taky na co koukat do zdrojaku......to ja nepochopim ja koukam na stranky(vim ze moje ZATIM zadny obsah nemaj=nemaj ani poradny design(ale zakl. tam je!)), nedo zdrojaku! tam se mi nic libit nemuze. Zdrojak sou ,,pismena,, , stranky sou to na co se ma koukat!
mi to co tam je ani nevadi, ale hlavne mi vadi ta optimalizace pro jedno rozliseni :( Ti ostatni maji delat co? a porad je zatim vetsina uzivatelu co maji 1024*768 ;-)
ZATIM......to sou normal monitori..........ale co LCDcka(to je budoucnost) a náš klan je budoucnost!
LCD neni budoucnost... a myslis ze kdyz ma nekdo LCD tak ma zakonite vetsi rozliseni?
<a>Anketa</a>
od
<a>BlueBoard.cz</a>


pěkný ))
Proste starnyk se maji delat pro vsechny, ne jen pro urcity prohlizec urcite rozliseni, urcite lidi. Vetsina www stranek je verejnych => mely by byt pristupne vsem
btw. co kdyz mam lcd s rozlsienim 1600*1280 (nebo jak to je)......
thelvyn: tak co jako?
tak to stejne nema zarovnane, rikal ze to bude pro moderni pc/monitory. Taze to optimalizoval pro 1280*1024, ale na vyssi zapomnel? To snad neni moderni....
Furt do toho zdrojaku cumite, uz je to trapne, ide o to ze navsetvnnik jeho stranky bude pozerat na obsah a tak a nie na zdrojak, tak uz to nie je zaujimave, ked stale to iste tocite dokola! Loqan podla mna je to uuplne v pohode design, nech si kazdy hovori co chce!
mi se taky libi, ale musel jsme kvuli nemu prepnout rozliseni, coz urcite navstevnik NEBUDE delat. Jiank kod je pro tebe, cim lepsi je tim lepe by se ti melo pracovat, i kdyz ja se ridim pravidlem:
poradek je pro blbce, inteligent zvladne chaos

coz si trochu odporuje, ale je to jedno
amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;a&am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;Anketa& amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;lt;/a&am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;
od
&a mp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;lt;a&am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;BlueBoard.cz&am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;lt;/a& amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;gt;



na tpoo uz se nekdo ptal, tak znovu odpovidam BLUEBOARD! rozhodne ho ale neodsuzuju, protoze nebejt neho nemel bych chat ani ankety.....
Slepuchovi a Thelvynovi dík za podporu...!
aj....sry za to menu to byl omyl
*jmeno (lama), sem na kompu ve skole tam to mam blbe nastaveny! takze ,,loqan,,!