Nezobrazují se mi háčky na www

Jak to mám udělat, aby se mi místo "ž" nezobrazoval "čtvereček"?
jak? jednoduše.
zjistit, jaky pouzivas kodovani. tipuju ze dat do hlavicky: <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
a neupravovat kod ve spravci souboru WZ, tam se to nak rozhazuje
Používej na editaci PSPad. Jeho prostřednictvím lze nahrávat přes FTP nebo prostě použiješ TC.

2just-paja: Mrkni na své posty na fóru. přijde ti jich víc jak 10% normálních?
Jirka:
>10%?
ano

Odpověděl jsem na její otázku. Nebo snad ne? .. ptala se "Jak?". Když se někdo ptá "Jak?", tak se ptá na způsob. Krom toho.. ta tvoje odpověď je taky vynikající.. Ze všech co na tohle fórum přijdou akorát uděláš lidi, který jenom používaj PSPad, Total Commander, píšou v iso-8859-2, všechno dělaj validní. Řekl bych, že to není až tak správné, když se jenom zeptala "Jak?".
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?19 :-D
používám UTF-8 ;-)

JAK? JEDNODUŠE... a takhle odpovídáš SKORO všude... no promiň, ale rozhodně jsem ji řekl víc, než ty... žes odpověděl to je fakt, ale otázkou je jak... já vím, jednoduše. jak ses narodil? můžu hádat? jednoduše? :-D

aspoň, že od tý doby odpovídáš o něco složitěji :-)
nejvetsi lama na wz:
>Když se někdo ptá "Jak?", tak se ptá na způsob.
Jak se mas? Jednoduse.
Jak je? Jednoduse.
BTW kde je ten zpusob?
donny:
>Jak je?
Docela dobre
>Jak se mas?
Uplne debilne

to sou taky zpusoby, ne?

ta otazka je odvozena od "Jakým způsobem se ti daří?", takze kdyz na to odpovis "jednoduse", tak vlastne v poho
Ale to je hezký, že víš, že je to jednoduchý, taky je hezký, že je docela dobře a dokonce mi vůbec nevadí, že se máš úplně debilně. To je tvůj problém a uživatelům ho nemusíš dávat najevo svým "povrchním" jednáním.

To, že umíš dělat weby neznamená, že tu budeš brouzdat po diskuzi a odpovídat:

Hej ty jo, si ale lama (mezi řádky, nevkládám ti to do prstů) "jednoduše".

A navíc
>>ta otazka je odvozena od "Jakým způsobem se ti daří?", takze kdyz na to odpovis "jednoduse"

Ale to je trochu rozdíl, jestli takhle odpovíš na otázku "jak se ti daří" nebo "jak mám spravit problémy s kódováním". V prvním případě stačí tvá jednoduchost, protože jsem se prostě zeptal, aby nebylo ticho a odpověď mi je totálně ukradená. Pak si svoje odpovědi třeba hashuj a bude mi to ukradený. Ale snažíme se tu někomu pomoct a pokud jeho dotaz nebije do očí stylem "jak mám napsat slovo ahoj", tak odpovídáme a neposíláme dotyčného do horoucích pekel jakoukoli třebaže slušnou formulací.
Jirka:
Co po mě vlastně chceš?
to je jednoduché :-)

abys neplácal blbosti, když nikomu nepomůžou...
a proc si to nerekl hned?
Ale já to řekl, jen ne moc jednoduše... ;-)
necháme toho, otravujem tim lidi... :-)
moje řeč ;)