hudba

lidi pls poradte jeste v tom nejsem moc (zazitej) jak mam dat na stranky hudbu aby pri otevreni stranky samam hrala. diky
jakpsatweb.cz
normalne jak mas <body> tak tam napises bgsound="xxx.mp3"

v praxi


<head>
</head>
<body bgsound="xxx.mp3">
</body>
V praxi:

Vlezu na stránky, hudba na pozadí stránky mi zkazí čistý zpěv Aničky Gleisnerové, hledám vpravo nahoře křížek a stránku na firewallu zakazuji.
:D
To bohužel není k smíchu - lidi jsou schopný odkazovat na 30MB wav. Nikomu nemusím říkat, co to dělá na d-upu...

BGSOUND nepoužívat, zrušit, vymazat, zahackovat, zabalit stránky jej využívající do virové karantény
já se smál tomu podmíněnému reflexu, který si Nípal vypěstoval ;)
ja som vzdy myslel, ze hudba sa dava do hlavicky.


<head>
<bgsound src="xxx.mp3" loop="x">
</head>

<body>
</body>


ak uz niekto chce davat zvuk na stranku, tak urcite nie mp3, ale napr. midi, ktore zaberie iba niekolko kB
x je pocet opakovani alebo infinite= donekonecna
Kdyz uz sem na tenhle thread narazil... zrovna dneska jsem prezentoval sve sestre, proc nesnasim hudbu ve strance primo na krasnem prikladu, jakym je http://spot.ic.cz/zkouska.htm (doporucuju pred navstevou teto originalni stranky pustit si neco jako treba The Magic Numbers: Mornings Eleven a nechat to hrat).
Není důvod zbrojit proti bgsoundu v OBECNÉM pohledu (reakce především na Jirku). To je jako to zbrojení obecně proti tabulkám (děje se tu běžně) či rámům (taky). Přitom tabulky jsou naprosto nezbytné pro účel ke kterému slouží a rámy využívá například mimojiné i phpmyadmin ;)

Ale zpět k tématu:
Hudba na pozadí - ano, proč ne. Ale za dodržení základní podmínky - stránka s hudbou by se měla otevřít jen na "žádost" informovaného uživatele. Takže:

a) otevřu stránku s povídkou a začne hrát hudba - nepřípustné
b) otevřu stránku s povídkou a začne hrát hudba, mám k dispozici odkaz na její vypnutí - nepřípustné, žádný pozitivní rozdíl oproti bodu a)
c) otevřu stránku s povídkou, hudba nehraje, ale mám odkaz ve stylu "zobrazit povídku s atmosférickou hudbou na pozadí (1 MB)" - dá se proti tomuhle něco rozumně namítnout?
Tom mi mluví z duše..
Přesně tak, s tímhle se nesouhlasit nedá. Kdo chce, ať si tu hudbu klidně pustí.
jen sem se ptal, protoze se ucim delat stranky, tak sry ze jestli jsem nekoho popudil
2Tom: Ano, pravda, rámy a tabulky jsou větší, častější problém, jak tak koukám na tvůj post, byl bys skvělým duchovním otcem kodexu tvoření webu.. :-)

Ano, bgsound jen na kliknutí. mrkněte třeba sem:

http://www.autoskolaalfa.cz/ a klikněte na Liberec. Nechte to chvíli hrát a uvidíme, za jak dlouho tu stránku zavřete. Já hledal informace a po dvou minutách totálně zhypnotizován použil tlačítko MUTE.

Jinak, nemyslel jsem to tak vážně, jen jsem chtěl naznačit, žr to není to pravé ořechové ;-)