HTML kód a tvoření stránek

Potřeboval bych od nekoho nejakej stručnej navod jak se dokaže vyrobit na webzdarma takova pruměrná stránka
Předem dík :)
v čem tvořit?
stránka se netvoří na webzdarma ale např. (a nejlépe) v PSPadu, což je textový editor (s podporou barevného vyznačení html a php kódu).
stáhneš ho na pspad.com

jak, a co tvořit?
-> naprosto vynikající je jakpsatweb.cz, kde se dočteš vše co budeš ke stránce potřebovat. ještě vřele doporučuji firstpage.wz.cz kerá nenjí obecná, ale zaměřuje se přesně na to, jak se to dělá nejlépe, a nejkvalitněji. (takže tam určitě mrkni, aby ses neuchýlil k šílenostem typu "rámy").
-> jinak pokud budeš opravdu chtít mít průměrnou stránku, ale především takovou stránku, která bude časově nenáročná na údržbu, budeš se muset obrátit na PHP. k jeho spuštění na localhostu (na tvém kompu) je nejlepší program PHPTriad -> stáhneš na slunecnice.cz (stačí si ho vyhledat). má asi 12 MB

jak to dostat na web?
-> pomocí např. Total Commanderu přes FTP. návody najdeš např. zde v podpoře nebo na faq.webzdarma.cz
Ahoj,
nejdnodušeji vytvoříš stránky v poznámkovym bloku. Myslim, že ti stačí takováto kostra.


<head>
<title> Nadpis </title>
</head>
<body bgcolor="X">
Text
</body>


Místo X můžeš doplnit red (červená) nebo blue (modrá) nebo green (zelená), těch barev je víc, ale doporučuji ti podívat se na www.jakpsatweb.cz nebo na www.biaggi.cz, ale doporučuji to první.
Ještě tam musíš dát předto html zase v těch <> a na konci /html a zase v těch <> já to tam dal, ale no to tu nepíše, tak sorry.
ok HTML kod mi není cizí, ale nevím jak ty už hotovy stranky dat na web. Skoušel jsem to prež total commander , ale nejak mi to neslo.
Spíše bych potřeboval poradit k tomu jak dostat stranky na web
http://firstpage.wz.cz/index.php?page=programy&1 ;) je tam i navod na pripojeni...
David:
"nebo na www.biaggi.cz"
Na tohle bych ho radši neodkazoval, už jen ten title "programování HTML" mě bije do očí.

Spirit:
"nevím jak ty už hotovy stranky dat na web"
buď již zmiňovaný firstpage nebo http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html
Ahojky,já ohledně webu celkem všechno chápu,ale když si vytvářím stránku v poznámkovým bloku a pak jí dám sem do webzdarma je to jen normalní barevná stránka(je na ní všechno co tam dám...ale:)
...ale: štve mě,že to nevypadá jako webová stránka,ale nějaký word.Jak udělám to,abych měla menu....atd.-chápete moje složitý vysvětlování?=) doufám že jo.Pokud máte nějaký kódy(jestli na to musí být) napsali by ste mi nějaký? Já to prostě nechápu! Díky moc.-můžete i na mail-
jj motřeboval bych si vytvořit stránku jako je tahle: www.foxclan.ic.cz
Chtel bych mít stranku ktera by se hodne podobala tehle.
reknete mi pls jak je to složite vyrobit takovouhle stranku a co k tomu všechno potrebuju mít a jak jí vyrobit co nejefektivneji .
diky :)