Ohodnoťte, prosím.

Po nějaké době se mi podařilo zase nějaké dílko:

http://www.jasmina.cz
Já bych změnila to pozadí body na nějaký do zelena a pak bych specifikovala titly. Jsou totiž všude stejný, což neni moc SEO optimální.
Jinak dobrý! ;-)
Taky se mi to líbí. S těmi titly souhlasím, ale naopak bych ponechala to modré pozadí. Kdyby to bylo celé zelené, tak by se mi to moc nelíbilo. No a pak ještě ohrané téma - javaskript. Bez něj přijdu o spoustu položek v menu.
S tím JS uznávám, že to bylo dost nedomyšlený. Soulad barev chtěla takto majitelka.
... ještě k tomu Java Scriptu:

Kolik % běžných uživatelů si myslíte, že ho vypíná?
2% paranoiků 1% pseudomachrů a 3% strašpytlů.
Podle mě je JS poměrně užitečná věc, zvlášť na validace.
páči sa mi, tak ďaleko v tvorbe ešte nie som, ale dúfam, že budem
Já JS omezuju selektivně v nastavení FF, například neumožňuju mu měnit velikost již existujících oken, přenášet je do popředí, nahrazovat místní nabídku, nahrazovat stavový řádek atd.
Tohle jsou věci sloužící většinou čistě k otravování uživatele, naštěstí je možné vypnout je a přitom nechat JS aktivní. Akorát to asi nepůjde v IE, takže je možné, že JS vypíná i někdo jiný než paranoik či pseudomachr a strašpytel.
Však já neříkám, že ho máš dát pryč. Je mně jasný, že počítáš s tím, že 6% uživatelů (součet statistiky MzM) neuvidí celý menu ;-) Chtěls hodnocení, tak hodnotím, jak to vidím.
Já bych stejně - javaskript nejavaskript - ty jednotlivý stránky víc provázala odkazama. Třeba na Relaxační pobyty víkendové bych dala i odkaz na pětidenní a pro firmy, atd.
JS rozbalovací menu - ano, proč ne. Ale stránky by měly být 100% dostupné i těm co JS nemají, i za cenu nižšího pohodlí.
Třeba tak, že ten odkaz co se rozbaluje vede jen na stránku se seznamem pododkazů. Kdo má JS, klikne přímo na pododkaz v rozbaleném submenu. Kdo ho nemá, klikne na nerozbalený odkaz a tam si vybere.
Koukám na ten weboš, šmakuje to.

Opravdu parádička, i to menu se mi líbí, vylepšil bych jej tak, jak říká Tom (»Třeba tak, že ten odkaz co se rozbaluje vede jen na stránku se seznamem pododkazů«) a ještě bych možná zkusil něco, aby ty zelené menu-obdélníky nebyly úplně nepříjemně nalepené, trošku bijí do očí.

Titulek stránky je neustále stejný, mohl by obsahovat název sekce.

Puf... já to musím zase zavřít, už si připadám nějaký rozplynutý, jak se nad tím rozplývám ;)
je to mocc hezký. hlavně ta hlavička :-P
pár rad, co bych osobně vylepšil:

1) stránku na střed.
2) to menu mi příjde od hlavičky takové moc odlišné =/ ta hlavička je taková uhlazená, jemná a oproti tomu vypadaj ty položky menu takový moc "hranatý" osobně bych zkusil třeba gaussovský rozostření tak 0.5 ... nebo by možná helplo použití toho samého písma, co je v hlavičce. ;-)
pekne.. to pozadi bych nechal :) aspon to neni jednobarevny
Nějak jsem ve víru komentování JS menu zapomněl dát můj názor na ten web, takže:
- Zarovnal bych do středu. Máš tu stránku dost úzkou a uživatelé s velkým monitorem (neřkuli se širokoúhlým) se budou muset dívat hodně doleva. Židli kvůli tobě nikdo posouvat nebude a monitor už vůbec ne :D
- Mi osobně se moc nelíbí ten hover efekt v menu. Menu jako takové je celkem dobré, ty buttonky v hover efektu taky, ale nějak mi to prostě nesedí dohromady. Když 2D, tak 2D. Když 3D, tak 3D. Ale hover efekt ve stylu přechodu 2D-3D mi moc nesedí.
- Zarovnat text tlačítek menu doprostřed? Nebo aspoň dát větší levý okraj, to bys ale měl zas problém s tím nejdelším, nevešel by se.
To se nám to tu pěkně nahromadilo, takže:

- Modrý pozadí k zelenému: nevím, ale dát tam zelený, opravdu by to byla barevná jednotvárnost.

- Všude stejné TITLE: zachyboval jsem a napravím to.

- Rozbalovací menu při vypnutém JS: Opět nedomyšlenost a má chyba.

Nípal:

>> ... aby ty zelené menu-obdélníky nebyly úplně nepříjemně nalepené, trošku bijí do očí.

Nějak nechápu, co tím chtěl básník říci.

Tom:

>> Když 2D, tak 2D. Když 3D, tak 3D

IMHO tj čistě subjektivní záležitost, ale samozřejmě oceňuji tvůj názor.

Ale teď k hlavnímu problému (možná mi ho pomůžete vyřešit) je stránka na střed.

Ona tam totiž původně byla, ale když jsem se rozhodl, že tam dám rozbalovací menu, což jsou vlastně jednotlivé DIVy absolutně pozicované, kde se střídá pomocí JS:

visibility:hidden
a
visibility:visible

..., tak když dáte stránku na střed a potom tam tyhle DIVy pozicujete absolutně, tak Vám všem je snad jasný, že ty DIVy budou při každým rozlišení monitoru někde úplně jinde a v tom je ten problém. Zkoušel jsem to pozicovat relativně, ale to místo, kde má být ten DIV i když je v tu chvíli neviditelnej, se to v tý chvíli celý rozhodí.

Takže jsem v tomhle nezkušenej a ptám se babo raď.
blahapet: Ono pozadí "do zelena" nemusí být nutně zelené, že ;-) Např. může být modré ze zeleným vzorem, zelené s modrými květinami, prostě jakákoliv kombinace, kde bude alespoň nějaký prvek korespondovat s ostatkem stránky, aby to mělo jakous takous souvislost... :)))
menu a pozicování - hahá, to znám :) Ale nevidím důvod, proč by to neřešilo relativní pozicování nadřazenýho prvku, pak si můžeš divy uvnitř absolutně pozicovat jak chceš, ne? Jako to mám já např. ve stylu Čalounění.