ohodnoťte mi prosim stranky

Chtěl jsem poprosit o zhodnocení mých stránek, Vaše postřehy a další. Ještě tam budu některé věci přidělávat.

http://www.drevorezby.unas.cz/

Díky
Vypadá to dobře.
Jenom dvě připomínky:
Černý text na hnědém pozadí se trochu hůř čte.
Ten černobílý střed působí vzhledem k barevnosti stránek... no prostě tam nezapadá.
Na zdrojový kód se ze zásady nedívám, takže nemůžu hodnotit.
chtěl jsem zeptat na ten černý text na hnědém pozadí. Vy vidíte čený text? Nastavoval jsem samostatný odkaz na bílou barvu a i když si promažu cookies mám bílý odkaz a při najetí myši se změní na žlutý. Ještě to prověřím.
Děkuji
jj, hezky. rozhodne to neurazi, ale ani nenadchne.

pouziti ramu a absence doctype me odradila od hodnoceni zdrojaku.

Toť vše.
to už tu párkrát bylo ke kritice, co? =)
ale jo je to vpohodě,
jenom tak kombinace zeleno hnědo žluté mi příliš nesedí.
vynechal bych veskere animace, jen rusi a odpoutavaji pozornost.
to je pravda, uz jsem to sem jednou daval, ale to bylo nic moc. Ted jsem si s tim trochu pohral.
Tu animaci jsem jen zkoušel, ve Flashi teprve zacinam a tak jsem zkousel jestli to pujde.
Ty ramce jsem uz skoro odstranil ,chybi nastavit jeste nejake css.

Osobne se mi líbí modrá barva, ale rikal jsem si, ze se to hodi k tematu dreva. Zluta ze zelenou k sobe pasuje a kdyz se smichaji, tak vyjde hneda. Je vsak pravda, ze barvu ladim na LCd, tak se mrknu jeste pres jine PC, abych to porovnal.

Diky za nazory
proc mas celou tu stranku v jednom ramu? PRoc zrovna nenechas zobrazit tu stranku "sindex.php"?
Tenhle index s timhle obsahem:


<HEAD>
<TITLE>Jurášek - dřevořezby z lipového dřeva</TITLE>
</HEAD>
<FRAMESET FRAMEBORDER="0"
BORDER="0"
FRAMESPACING="0"
ROWS="100%,*">
<FRAME src="sindex.php" MARGINWIDTH="0" MARGINHEIGHT="0">
</FRAMESET>


zrus a nech zobrazit zrovna ten "sindex.." jinak nevidim nejmensi duvod proc to tak mas... ? Jo a u nekterych obrazku v "obchode" se ti nezobrazuji po kliknuti na obrazek zvetseniny. Jestli to tam mas mit. Ukaze se 404. Napr u "Cínová panenka"
animaci jsem vyhodil, ramce take a do obrazku, tam kde zatim nejsou vetsi jsem nahral miniatury.
na prvni pohled pekny, vic pohledu sem na to nehazel :)
Jeste pripsat doctype a bude to OK ;)
Vypadají dobře, ale chtělo by to zpřehlednit, i když trend poslední doby je dostat co nejvíce odkazů na co nejmenší plochu, vidím, že místa máš dost, tak něco zkus, a barvy taky trošku slaď, pak to bude OK :-) jinak dobrý, já na takové ani nemám moc času
Barevné ladění žluto-zeleno-hnědá je docela v pohodě, ale už bych do toho nemíchal šedou a hlavně ne bílou. Mluvím teď o barvě pozadí bočních menu a hlavního prostředního sloupce. Nějak mi tam ta bílá nesedí, neladí se zbytkem stránky.
mno jde to ale blbne ti tam java a ten diesing se mi nelibi
pekny,
barevne dobre sladeny, prohlizel jsem to i v jinych prohlizeci a nerozhodilo se to.
Jeste bych doladil css.