ohodnoťte

udělal sem si první stránky, prosím ohodnoťte mi je! Díky(www.kabu.unas.cz)
jedním slovem "hnus".
2 just-paja: jak trefné.
hodnoťte dál, co se vam nelíbí, co mam změni, ať se ponaučim!
kabu: nj ses zacatecnik.. myslim ze hnus je ostre slovo. mohl bys zacit studovat jakpsatweb.cz , stahnout si pspad a zacit psat kod rucne.. zbavis se tak ramu a vysledek bude za par mesicu studovani znatelne lepsi ;)
Comic Sans a jezdící text mi stačily na to, abych se podepsal pod just-pajův trefný komentář.

@fí_zlý__dítě
Člověče, nebudeš tomu věřit, ale ty rámy mi až tolik nevadí, když je člověk umí použít.

Jinak studium jakpsatweb.cz může sice přinést své plody, ale dokud někdo nepochopí principy fungování webu a základní "kuchařku, jak uvařit dobrý web" (od čmáranic na papíře k rozborům cílové skupiny atd.), tak dle mého názoru nemá šanci ;)

@Kabu
Mám pro tebe pár otázek k zamyšlení. Nejsou to přímo otázky k zodpovězení, jen k úvaze.

1) Kolik motorkářů tvůj web přiláká a kolik jich chce přilákat?
2) Je obsah stránek dostatečný, šel by vylepšit?
3) Upoutá něčím (kromě nepříjemných jezdících textů) tvůj web oko návštěvníka alespoň na minutu?
4) Líbí se ti tvoje stránky?
ja som vúl do tvoreni ale aspon se snazim neco si stahnem a urobim poskladam do celku a nie rozdelit na ramy sorry:( :)
To, co je ozdobne neni hezke. Jezdici text jeste s tak debilnim fontem akorat otravuje. Ramy bijou do oci a to jeste nepocitam to, ze se daji zvetsovat a zmensovat. To je absolutni pycovina.

Ja mam taky ramy, ale dal sem je aby nebyly videt a misto toho sem jednoduse v malovani udelal jednoduchy obrazek ta, ze je videt, kde jsou ramy, ale je to udelany tak, aby to ladilo s barvou pozadi.

A to se nepovazuju za xperta.
Za prve:
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
<meta name="ProgId" content="FrontPage.Editor.Document">
Takze Frontpage.

Za druhe: Kde je reklama webzdarma? V indexu. Nemas nastavenou cestu.

Za treti: Jezdici text s debilnim fontem

Za ctvrte: Prilis vyrazne ramy, ktere se daji zvetsovat a zmensovat

Za pate: Cely je to takovy vyblity
Panové vy jste tak úžasní odborníci.

Kabu - "udělal sem si první stránky"

Ukažte vaše první stránky. Tohle je imho celkem dobrý, obrázky mu nechyběj, odkazy fungujou, je to dělaný ve FP kterej vždycky odkazy & images nějak zkazí a to že on je má dobře znamená že chápe princip a spravil si to sám.

Takže je na správný cestě, a ty věci jako marquee, na to příjde, že to je k ničemu až se dostane ve tvorbě webu dál než sem. Odrazovat člověka hned při prvním pokusu udělat web je blbost.

just-paja: máš nějakej rozpadlej web. Nema cenu se snažit postavit zbořenej barák znovu z těch samých cihel, udělej to na novo.
^nakashi: zkus refresh.. :-|
hezkej nápad s tim rozvrhem
^nakashi : taky si myslim :)
to je na mě? .. esli jo, tak to byl nápad někoho z wz fóra.. myslim že donnyho..
Kabu: Na první stránky by to ušlo, kdyby to nebylo dělané ve stereotypním a hlavně WYSIWYG editoru Misrosoft Frontpage 5.0.
Nechci tě tady moc kritizovat, protože jsem právě přihlašený pod mým nejhnusnějším webem o který se skoro vůbec nestarám, ale upřímně: Naprosto nevýrazné.
A kde ma reklamu webzdarma? Dyt ji ma na indexu!
tak hele jestly chcete vydet moji prvni stranku o kterou se ani nestaram ani sem se o ni nikdy nestaral..... tak
http://www.myfreelancer.wz.cz/¨

za psychicke nasledky nerucim! ;-)
Eh, PowerPoint rulez! :)
this sucks.
Někdo na začátku pronesl, že je to hnus. Když se vezme v úvahu, že to jsou 1. stránky, tak by to mohlo být horší. Krom toho takové hodnocení může hned od začítku zchladit nadšení.

Pár poznámek pro web:
- Rámy: taky jsem tak začínal, ale brzy poznáš, že existuje lepší a jednodušší cesta.
- Běžící text: všeobecně to není zrovna dobrý nápad: poutá to moc pozornosti a v tom to případě toho moc neřekne
- Fotky: jako preview dávej zmenšený fotky originálů, rychleji se načítají.
- Barvy: jako background bych zvolil něco jiného, tohle je moc "vyblité"
- Nedávat reklamu do levého menu.

Začátky jsou vždycky těžké, ale časem se to spraví.