taky kritika

Tak když se tu všichni hodnotí, zkritizujte mi prosím taky můj web. Nemusíte ani tak po obsahové stránce jako spíš design, co kde prasím, co bych měl změnit a tak. Díky.

daneel.wz.cz
éééeeehehe... mno ten design. zvláštní. jako bys míchal několik stylů do sebe. někde ti ten design plynulejc navazuje jinde máš zase zlom. je to takový divný, mno.

btw. pochybuju že máš tu reklamu v souladu s pravidly (pač ji značně zakrejváš) a nevim jestli je úmysl vím ty věci jako relamu a tak dole vlevo ... spíš by se šikly doprostřed.
Huh jsem zaskočen, vždyť ta reklama je nastavená nahoru, ale protože se zobrazuje prakticky jen jeden soubor, dal jsem ji dolu(zobrazí se každopádně, nevidím problém)

btw. vím,že ty máš rád vše hezky ohraničené, přehledné a srovnané, nj
tak reklama už je vpho.

>vím,že ty máš rád vše hezky ohraničené, přehledné a srovnané
- to není tvůj případ. moc se mi líbí graficky ta červená s modrou. ale nesedí mi k tomu barevně to pozadí, vyhodil bych to "můj web" (to je snad nejstrašidelnější) a trošku ještě pozměnil to menu (jiná barva pozadí a hlavně je hroznej ten "stín" kerej je úplně hranatej.)
btw hlavička ti trošku nenavazuje na obsah.. je tam takový černý něco a vpravo je to odskočený.
který pozadí ? vnější či ta světle modrá?
vyhodil bys mé překrásné logo, kterému jsem se půl hodiny snažil přičarovat průhledné pozadí(máš recht)
to vnější pozadí .. tam bych jenom změnil barvičku... ;)
ano, tvé krásné logo bych vyhodil :)
jinak ten základ je hezkej, ten bych nechal. (možná trošku doladit nasazení hlavičky na obsah)