ohodnotte

PLS ohodnotet mi stranky......myslim ze se mi hodne povedli.....
danecek:
první rada: nedělej stránky ve wordu (zkus PSPad - www.pspad.com - je to český program)
druhá rada: nauč se HTML (www.jakpsatweb.cz)
třetí rada: nauč se kaskádové styly (www.jakpsatweb.cz/css)
čtvrtá rada: nejdřív si o tvorbě webu aspoň něco přečti a až pak se do toho pouštěj "na plný úvazek"
pátá rada: stáhni si nějaké alternativní prohlížeče a podívej se na ten svůj web v nich
šestá rada: nevzdávej to :o)
ide vám teraz jakpsatweb.cz nacitat?
to bol asi nejaky vypadok...
timi prosím ta ako si spravil to aby ta tvoja stranka vlastne to čo tam máš napísané bola v strede?
Eh, anik... říká ti něco "zobrazit zdrojový kód stránky"? Je velice jednoduché se zeptat a krást čas ostatním, ale vlastní čas proflákat. Jinak vycentrování se dá udělat několika způsoby

a) párovým tagem <center>, kterým obalíš to, co má být vycentrováno
b) kaskádovými styly (CSS), viz kterýkoli jiný z tisícovky podobných vláken na tomhle fóru
no a jak to m8m spravit s CSS?
position: absolute; margin: auto; ?ano že jaksi mi to nehccwlo fungovat mal som tam chybu v pismene a teraz to je fajn
hrůůůůza,tomu říkáš stránky?
nodzis : na tvojom mieste by som bol ticho lebo tie stránky si nerobil ty ale AGAMBA web tlačitka alebo ja sa to piše...tak mlč! sa nehanbíš?
>danecek by me zajimalo co si predstavujes pod pojmem "myslim ze se mi hodne povedli..." ? Ja tam teda nic povedeneho nevidim... jednu uvodni stranku, jednu podstranku na ktere je nejaka tabulka a odkaz na chybejici soubor mi nepride jako povedene stranky... Spis naopak...
anik: a ty sa nehanbíš?....... kdyz uz beres texty clanku z jinejch webu, by se aspon sluselo napsat odkud
je videt ze si to necitas porane....vždy tam niečo zmením.. a to myslím nieje hanba lebo každý má niečo od niekoho..
Rellik
>>danecek by me zajimalo co si predstavujes pod pojmem "myslim ze se mi hodne povedli..." ? Ja tam teda nic povedeneho nevidim... jednu uvodni stranku, jednu podstranku na ktere je nejaka tabulka a odkaz na chybejici soubor mi nepride jako povedene stranky... Spis naopak...

To by nebyl on, aby nerekl, ze se mu to perfektne povedlo. Prezentuje se tam jako namachrovanej blbecek a vypada to, ze se chtel jeste predvest pred nami.
Jo, danecku, jak pises, ze ve vsem vynikas, zkus se zamerit treba na pravopis...