prosím o pomoc

Pomůže mi někdo? Potřebuji nahrát web. stránku na wz má ale 5MB a nejde to, prý přes ftp. Co to je? a jak to poslat. Nutně potřebuji radu, odbornou pomoc, nebo postup, co s tím. Děkuji
FTP - File Transfer Protocol = protokol pro přenos souborů.

http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
proboha, webova stranka co ma 5 mega... to je neco silenyho!
zažil jsem horší... kámoš z srandy dělal generování fotogalerie a náhledy obrázků, kerý měli 1 - 1,5 MB takže stránka měla asi 20MB. při výkonu tohoto nb, jsem musel komp natvrdo restartovat. ;-)
tj, ale 5 MB pro upload stranky jako JEDNOHO souboru, to je docela sila. Jinak by to prece pres web-administraci uploadovat slo...
Stahni si program FileZilla na stahuj ne bo slunecnici. Je jednoduchy to nastavit, napises jen server, ucet a heslo. Pak uz oracujes jak v pruzkumniku, vyberes slozky nebo soubory a pravym kliknes a nahrat na server..... aj je to:-)))
Jestli chceš tak to zkus v Windows Comander nebo nějak tak ,ale radil bych ti ,aby jsis tu stránku zkomplimovala tak aby měla mín než 2mb¨
,protože se ti to bude hoooooooooodně dlouho načítat a poleze tam málo kdo !
danda-x jak se mohu dostat do tví stránky?
Dobrý den,
váš problém vyřeší již zmiňované ftp na něj najedete ftp.wz.cz poté vyplníte přihlašovací údaje a soubory jednoduše překopirujete. Doufám že jsem vám aspoň trochu pomohl.
S pozdravem KLOREL
www.klorelsoft.napalmsoft.com
pohov! :D
KLOREL: hmm, ale adresa ftp serveru je stejna, jako adresa tveho webu (bez www na zacatku, vsak ten tam stejne nepatri), ne ftp.wz.cz. Tak to byvalo kdysi davno. Mozna to jeste nekomu tak funguje, ale to je vice mene vyjimka.