Troblem s tvorbou na stránky disku

Čusec.....mam problém s jednim z postupů při tvorbě stránky na disku....vytvořim si ikonu "stranka.html" ,ale nemůžu jí otevřít....má tu podobu modrýho éčka.....tak to by mělo být správně....ale prostě se mi neotevře:(((...víte o něčem..?jak to otevře..?co mam změnit v nastavení,aby se mi oteřel..?jsem v tutom lama,takže za případný rady dik=)PS: jako rady tipu ,klikni na to dvakrát,nebo jednou a enter,či klikni na to pravim.....to ee...PLS
tak zmen tu priponu na to co tam ma byt. ikony maji priponu ico.
co nazyvas ikonou? ikona je bud graficka reprezentace souboru, nebo typ souboru (.ico). Jestli se snazis vytvorit stranku, tak si otevri Poznamkovy blok nebo jiny vhodny editor a vytvor v nem novy soubor, ktery nekam ulozis treba pod jmenem "stranka.html" (napis to tam i s tema uvozovkama, program tam potom neprida svoji koncovku). Neni od veci si ve Windowsech povolit zobrazovani pripony u zaregistrovanych typu souboru (to abys nahodou nevytvoril treba soubor stranka.html.txt misto stranka.html) - ve slozce klikej: Nastroje -> Moznosti slozky -> karta Zobrazeni -> odskrtnout Skryt priponu u znamych typu. Pak se podivej jeste na zalozku Typy souboru a kdyz tam najdes HTML a kliknes na Upresnit (XP, ve 98 mozna Vlastnosti nebo Zmenit), tak si tam nastav svuj oblibeny program pro psani stranek pod akci Edit (Upravit). Pro Poznamkovy blok zadej C:\Windows\Notepad.exe . Pak vsude dej OK a muzes normalne kliknout pravou mysi na HTML soubor a dat Upravit a on se ti otevre v tom nastavenem programu. Kdyz na soubor normalne poklepes, otevre se ti v prohlizeci (v tvem pripade IE).