ČO BY STE ZMENILI?

Co by ste zmenili na mojej stranke http://mafiani.xf.cz ? Myslim na uvodnej stranke ,alebo co by ste tam pripadne pridali? Listu na pravej stranke neviem dat prec ,tak to si nevsimajte ...
Změnil bych autora webu. ;)
Zda sa mi ze si tak trocha na velko ...ale tiez sa nemas s cim chvalit...:)
1-bych zvětšil písmo v menu
2-nevím co ti brání smazat toto
<frame src="right.htm" name="rightbar" noresize scrolling="no">
daneel- a nemyslis ze to tam bude potom moc otvorene ? hm? ale skusim to ...a este co by si pridal-vymazal ?
ah, já měl pocit, že chceš odstranit celý frame, ta anketa se mi nezobrazila.
černý pozadí, bílý podklad.. to se podle mě moc nehodí..
nevim, co tě nutí dělat tak velký mezery mezi každym řádkem v kódu.
zvalidnit.
zvětšit písmo na webu.
tu anketu v pravym ramci doleva.
odstran ramce nebo aspon ten skript, kterej mi zakazuje zpetny tlacitko.
dvě hlavní věci:
1) rámy pryč
2) menší kontrasty pozadí, fláká to do očí, půlka bílá a půlka černá.
Prvu chybu a to odstranenie bieleho pozadia som odstranil ...myslim ze sa tam nehodi ine pozadie ako cierne ...co myslite?
podle mě je to lepší než to černo-bílý, pač na tom by byl text hroznej v jakýkoli barvě. ...avšak myslím, že to nemusí být jenom černá,,, osobně bych volil nějakou jinou ;)
Zruš ti celé a začni znovu. Pokud nemáš základy grafického cítění, což každý nemusí mít, tak začni dělat jen černobíle. Až se ti to bude líbit a bude to fungovat, tak přibarvuj. Není nic horšího než červená na černé a šedá na bílé, prostě si to sejmi přes kopii obrazovky, dej to do grafického editoru, převeď barvy na jen odstíny černé a bílé (nejlépe jen 16 odstínů) a uvidíš to, co ti chci tímto kecáním vysvětlit. Taky by bylo velmi dobré se na ty stránky podívat pod rozlišením 800x600 bodů :-)
zmenil bych vse,.. to memu nebo jestli se to da tak nazvat tak to je neco strasnyho.. :D dal.. nemuzu se dostat na zbytek obsahu pac z toho menu nic neprectu .. a zkouset jedno po druhym se mi nechce..
okamžitě bych oddělal ten rám....či lištu či co to je :D