Nové okno

Potřeboval bych vědět, jak na celé stránce naráz otevírat všechny odkazy v novém okně. Nemyslím ovšem tag <base target="_blank">, jelikož je to soubor k mojí návštěvní knize, a ukládá se do něj zhora. Ale tag <base target="_blank"> musí být nahoře, aby fungovl. V tom je ten háček, vložím ho do stránky a za chvíli je dole a odkazy v knize nefungují. Potřeboval bych nějaký stylopis nebo něco takového...
a proč to děláš? nesnáším, když mě web nutí otevírat něco jinak, než chci já.... pokud chci nové okno, otevřu odkaz v novém okně, pokud nechcu, otevřu ho v aktuálním...

jinak nevidím důvod, proč by ty odkazy nemohl ten skript tvořit tak, aby měly specifikován target...
Ja v php neumím a stranky jsou v ramech, tady je ten problem, bez na ty moje stranky a di do návštěvní knihy a klikni na ten odkaz pane chytrej
2 Budulínek: co si o sobě myslíš, čoveče? JR má naprostou pravdu, navíc ti chce pomoct a ty se na něj osopuješ.. tsss...
Jestli jsem nekoho urazil tak se omlouvam, ale zjevne jste ani jeden nepochopili podstatu problemu, ale ja jsem ho uz nejak vyresil....
stačilo, kdybys vynechal to "pane chytrej" (IMHO)...
jinak jestli jsi to rozchodil, tak jsi to možná mohl udělat dřív, než jsi sem napsal, co =)
no, popravde mne to napadlo az jak jsem to tam napsal :)
jó todle se mě stalo mrtěkrát... O=) pár vteřin po tom, co odešlu nový dotaz, mě trkne řešení, které je správné. už se mi to stalo zde asi 3x ;)
njn, bohuzel to není řešení správné, ale pro situaci pro které není východisko je to nejlepsi