Jak se vám líbí tento web?

Jak se vám líbí můj web?Je to už 7. verze.
Je uplne super ! Kde stahujes tie pesnicky strong dc ++ ?
na první pohled nic moc...

na druhý pohled...

- máš rozbité kódování
- používáš obrázky na věci, které patří do stylu
- používáš javascriptové hovery, fuj!
- o validitě radši ani nemluvím
- to, co píšeš v levém sloupce se mi trošku nezdá, pro osobní potřebu může vytvářet kopii pouze majitel, nikoli pirát...
- jak tu někdo někde nedávno psal, odkazování na warez je stejný prohřešek jako mít warez u sebe, tak pozor abys nebyl smazán.

celkově
23/100
souhlas s JR.
chtel bych videt minule verze
Džej Ár:
To co píšeš v bodech 1-4 se vůbec nestarám.Je mi to 100% ukradený.O kód se VŮBEC nezajímám.Možná bych měl,ale jsem jetě to nemám v plánu.

K tomu textu:Tento text se mi také dříve nezdál,ale když se nad tím trochu zamyslíš,pochopíš to.

pepe:Minulé verze si byly hodně podobné...
Džej Ár:Jo a taky bych chtěl říci,že ty se stránkami zabíváš asi pracovně nebo tak nějak.Jenže já se to tepre učim a mám stránky asi 3 měsíce.A ty mi tady potom říkáš že mám špatně něco,o co já se vůbec nezajímám.

Sice si nevěděl že to mám tak krádkou dobu,ale...

BTW:Je mi 14 let.
2 MartinX: "zabýváš".

btw moje stránky jsou 100tá verze a to jsou v provozu necelý rok! ;-) =D (ale ty verze si byly hodně podobné) :-D
14? ha-ha-ha, to nenji žádná výmluva. jsou 15 kluci, kerý maj stránky tak vymakaný, že maj třeba 3000 z reklamy měsíčně.
No,taky jim je 15 :-D

Asi mezi ně patřit nebudu :-D
Můžeš mi prosimtě říct nějakej web 15ti letýho kluka,kterej bere 3000 měsíčně?
nerad bych tu byl konkrétní ale jestli ti voto tak jde...
-> nebudu říkat konkrétní nick, dám ti adresu -> nanic.cz
omg, už sme si přece řekli, že věk z tvůrčího hlediska nic neznamená, ne?!

..btw. ten web se mi nějak moc nelíbí a místy ti hlavní div přetejká.
taky je zajímavý, že máš shoutbox od blueboardu, forum phpbb, knihu návštěv od blueboardu, anketu od blueboardu, počítadlo z toplist.cz, chat od blueboard.cz
..to sou všichni na blueboardu závislý, nebo co?
just-paja:To víš,všichni hold nejsou tak perfektní,strašně počítačově nadaný apod. jako ty, a nedokážu si sami vytvořit něco jako ShoutBoard...

BTW:Už si někdy viděl třeba chat od phpBB?Nebo anketu od toplistu?Stejně tak "kvalitní" počítadlo od BlueBoardu?

Jo a už jsem tady jednou psal že na kódu mi nezáleží...
MF:Klidně buď konkrétní...
adresa nanic.cz nestačí...
a nenji to jedno?
ty voe hádat se tady stěmahle lidima že na nějakém kodu zase tolik nezáleží je jak bojovat proti větrným mlýnům.....věř mi.....:) a jinak podle mě tvá stránka bude brzo smazána....:)))
Marcus Flintus:
Je,ale když už si to tady nakous...
Ty žádnýho takovýho neznáš,co?
Mohl si to říct už na začátku...
MartinX:

já jsem tam nepsal nic o tom že bych tomu nerozuměl, jen že je to blbost a lžeš tam, přečti si prosím nejdříve náš právní řád .

jinak výmluvy co se týká věku jsou kraviny a profesně nic nedělám... je to přvážně záliba, na kterou nemám skoro žádný čas...
nasiel som jeden mensi pruserik: chod na http://stahujmp3.xf.cz/mp3/mp3albas5.html a potom skus prejst po tlacitkach mysou a zistis ale inac pohoda
MartinX jak mozem stahnut Anetu Langerovu CDcko ked ma to nekam presmeruje a tam to pyta prasule ? Robim neco zle alebo to je normalka
MartinX:
>Ty žádnýho takovýho neznáš,co?
víš, já narozdíl od tebe nemám potřebu lhát, víš? na někerý lidi je prostě i 14 let málo aby todle pochopili. Řek jsem, že nebudu konkrétní a taky nebudu. dal jsem ti adresu, to ti musí stačit. nechci to tu rozmazávat,,, pač je mi to blbý. jednou možná pochopíš. trošku jsem se s tim věkem mýlil,, u tebe je třeba brát ohled ne na to, že je ti 14, ale na to, že jsi na úrovni 8-letýho kluka. to ovšem nic neznamená vůči tvorbě stránek. doufám, že jsem ti to objasnil a doufám, že je ti jasný, že se žádnejma kecama ohledně té konkrétnosti atd. vyprovokovat nenechám ---
hmm vek nehraje roli (ja sem snad jasny dukaz nee?) :)
brzo bude ten web smazanej takze bych to neresil, a uz vubec bych neresil toho arogantniho lamera martinx
2 nakashi: tos to hezky shrnul :)