Jak se vám líbí tento web?

chces kritiku hnusnych stranek, lidi ti je kritizujou, na co ty nasledne ty lidi prcas ze se o to nezajimas. Nechapu tvoji logiku a nasledne smysl tadytoho threadu? Kdyz te nezajima kod, to te jako nezajima ze ti na strankach nefunguje diakritika?

lamer
^nakashi : Máš fakt pěkný stránky...

Vydra : Název threadu je "JAK SE VÁM LÍBÍ TENTO WEB" a ne jak se vám líbí tento kód stránek!
Jo,kód je hlavní součást stránek,ale já jsem chtěl vědět jak se líbí můj web.
S diakritikou mě to sice mrzí,ale já stím bohužel nic neudlám,protože neznám HTML!
Se nediv že reaguju takhle když napíšu jak se vám líbí tento web a "někdo" mi tam začne psát X věcí ohledně kódu.Pro mě je důležitý jak stránky vypadaj,a né jakej je kód...
Ještě bych chtěl dodat k "...na co ty nasledne ty lidi prcas ze se o to nezajimas .
Já jim nšjak nadával?Akorád jsem zdůraznil VŮBEC...
A ještě:
OndraSter:Tak trochu mi to připadá jako redakční systém...:-/
MartinX: to moje? chces poslat kus index.php? (nebo jineho souboru, jiz si vsak presne nepamatuju jak tam generuju design (jestli oddelene v souboru /include/design nebo primo..).... Hele, uz si vzpominam.. to mimo mam na IC.cz, ptze tam mam file_get_contents a ten soubor se jmenuje design.php5 :)... Tak chces kus kodu? ...
lidi jak udelam menu?
MartinX: ad "prcat" > to sem posoudil z tvych vyjadrovani, ktere vyzni jaksi arogantne. Vis, ono bejva tak ze spatnej kod kazi samotnej design, ale tvuj boj, jesli chces mit sve krasny stranky s "rozbitou" diakritikou, protoze te nezajima kod, tvoje vec.

A ohledne komentare k webu skaffa (nakashi), tak pokud vim, tak se hodnoti tvuj web, a ne jeho, to co ma na strankach na ktery vede odkaz vedle nicku nic neznamena, skaff je co se tyce webdesignu ehm ... o trochu urovni vys nez ty.

viktor: [a href="kamvedeodkaz.koncovka"]odkaz[/a] a misto hranatych zavorek se maji pouzit ostre zavorky. A pride si zaloz vlastni tema, v kazdem tematu se resi jine tema.
a abych nezapomel ... ty se snazis udelat dobre stranky aniz bys znal HTML? No .. tvuj boj
2 MartinX: rád bych ti objasnil pár věcí:

>Název threadu je "JAK SE VÁM LÍBÍ TENTO WEB" a ne jak se vám líbí tento kód stránek!
>Jo,kód je hlavní součást stránek,ale já jsem chtěl vědět jak se líbí můj web.
>S diakritikou mě to sice mrzí,ale já stím bohužel nic neudlám,protože neznám HTML!

víš, my tady z fóra jsme zvyklí kritizovat všechno. někdo třeba ze zásady kódu neprolejzá (aby se mu neudělalo zle) někdo hodnotí to a někdo něco jiného. možná bys měl todle napsat na úvodní stránku velkym nadpisem: "S diakritikou mě to sice mrzí,ale já stím bohužel nic neudlám,protože neznám HTML!" nebo něco v tomto duchu "prosím, nehleďte na prasárny, nehleďte na češtinu, jediné čeho si všímejte je design" (který je beztak hnusný)...

ty tu prostě o něco prosíš. někdo je tak ochotnej a chce ti poradit co zlepšit. v drtivý většině případů ti chtějí pomoct, nikoli to tebe rýt. nakonec ty jsi chtěl hodnocení. na ty se do nich na oplátku za službu začneš srát. já se na druhou stranu těm (s prominutim) důchodcům nedivim, když řikaj "kam ta dnešní mládež spěje".. naštějstí je porád hodně těch, kteří tomu prohlášení nedpovídají.
jihnak pokud jsi chtěl hodnoti pouze design, měls to napsat jasně.

a myslíš, že to nelze uzavřít jinak než slovy ^nakashiho:
"brzo bude ten web smazanej takze bych to neresil, a uz vubec bych neresil toho arogantniho lamera martinx".
:D hehe semnou ste se taky hádali uplně stejně....
2 dela: když si to člověk vezme zpětně, tak to byla docela prdel ;-)
:D joo prdel to byla...k popukání.....:D
Tak jo,já to beru.
Poradíš mi tedy,co mám dělat s tou diakritikou?Mě osobně teda funguje.
Jo a ještě bych se chtěl zeptat na obrázkové mapy.Chtěl bych si pro zkoušku udělat obrázkovou mapu v GIMPu,ale když si nakreslím obrázek,dám pravý tlačítko myši,potom filtry>>>web>>>obrázková mapa
Obrázek se mi otevře v novém okně ,kde si udělám mapu.Jak to mám potom uložit?
Když dám zapsat jako,tak jakou má mít obrázek příponu?
Nebo spíše jak postupovat dál,po vyznačení mapy.
ad diakritika:
http://www.jakpsatweb.cz/cestina.html
- tam najdeš vše.