redesign

http://betaweb.borec.cz

Takže jak to vypadá u vás na přijímači? :)
NENI TO WEB POD KTERYM SEM LOGLEJ

>>> http://betaweb.borec.cz <<<

TADY ----- ^
me se to libi, je to sic takovy klidnejsi od minuly verze, ale good
hezky. chvalim...

ale netusim k jakemu ucelu je tahle stranka urcena(mozna je to tim ze wz forum prohlizim jen o vikendu) tak ze nevim jestli se to bude hodit do vysledne stranky. mam totiz takovej pocit(imho), ze by to chtelo trochu si pohrat s pismem. na me to pismo totiz pusobi dost naplacane, jestli mi rozumis...

jo a nemam rad kdyz mi nekdo orezava okno browseru(vzkaznik) -> ale je to taky jen imho
spook to je tridni web, a pismo je sans-serif co se ti nezda na tom? vzkaznik sem ted provizorne resil takhle protoze je tam takovy dmnc konflikt v php
Zda se mi, jako by se Vzkaznik distancoval od zbytku webu. Jina hlavicka (chybi menu),otevirani v novym okne, je to nedodelane...
jinak celkove dobry, prehledny, akorat je tam par chybicek, jakoze "id" se pouziva jen "na jedno pouziti" (na ostatni muzes pouzit class).
no ja pouzivam id protoze je to kratsi nez class :) je v tom btw nejaky funkcni rozdil? imho neni...

a ten vzkaznik, nad tvym postem sem psal ze to je provizorni
pis si klidne 100×stejny id, kdyz v tom nevidis rozdil, mne je to vcelku jedno... ale mezi nama id je proto id, protoze je unikatni, tak mi neprijde moc logicky pouzivat vicekrat stejne id...
přiřazovat id více prvkům je prasárna.

jinak ke stránce: jenom 2 designové připomínky:
1) hlavička mi příde hodně velká, přechod je dobrej... ale vyhodil bych tu prostrřední třetinu (vejškově).. prostě bych tam nechal to zelený s "betaweb" a pak rovnou ten přechod a ne "betaweb" pak kus zelenýho k ničemu a pak přechod.
2) na můj v kus hodně úzký. (a malý) (kromě vejšky hlavičky).. i na rozlišení 1024X768 to vypadá jako prcek. nechci vidět jak by to vypadalo na větším.. =/

jinak barevně hezký, sedí to.
donny: no tak co nevim to se rad dozvim ze jo :)

MF:
1. kus zelenýho k ničemu - proč by měl být každý pixel funkční a ne dekorativní?

2. já na to koukám v 1280x1024 a dělal sem to tak schválně, podle obsahu. To je zas v rozporu s tim tvym zelenym k ničemu, když to bude širší tak bude hodně místa a zas to bude "k ničemu"... takhle mi to sedí akorát podle obsahu i podle reklamy která se náhodou povedla narvat na pixel presně :DDD

ale dik za nazor
ja ti nechci brat tvuj vkus, je to hezky. jen jsem asi moc zvyklej na verdenu( ktera ten obsah tak trochu opticky nafukuje )...:(

nicmene, kdyby bylo vsechno na netu psany jednim pismem tak by to byla nuda...
mne sa to paci .... vezmem si z toho trosku poucenia.... :)
PJEKNÍ..
;)
2^nakashi:
add1: já neřikám, ale v tomdle případě už je to IMHO opravdu zbytečně velký (na poměr k šířce stránky)

add2: jestli je to tak, tak já ti to neberu :)
Moc pěkný, aj ta šířka respektive úžka se mi líbí.