Mazání a přejmenování souborů s diakritikou

Nejde mi mazání a přejmenovávání souborů s diakritikou. Dost mě to štve. Nevíte co s tím? Zabýrá mi to místo. Díky všem za radu.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?30
:) mě spíš štve, že někdo ještě v názvu souborů používá diakritiku..
mě spíš štve, když někdo vleze sem na fórum, a neumí ani naprostý základy pravopisu. Nevíte co s tím? "Zabírá" to docela dost času, tydle lidi opravovat, pač to se nedá...
mno.. tak já udělam web vo pravopisu a budete posílat odkazy.. jako jakpsatweb.cz .. platí? ;)
cestina.wz.cz (doporučená adresa =D )
;-)
platí =)
heh.. cestina.wz.cz ..mno.. jak tam tak koukam, tak plati ;)
Milý Marcusi Flintusi, už podle Tvého nicku mi připadáš jako debílek. Té gramatické chyby jsem si všiml hned co jsem odeslal ten příspěvek, ale nešel mi ani smazat a ani editovat. Jen aby ses neposral! Piš si kritiku někde jinde! Já chtěl pomoc od lidí a Ty jsi akorát trapně odepsal na chybu, kterou jsem napsal v rychlosti a bez přemýšlení. Choď si buzerovat na jiný fóra a pokud nemáš snahu poradit lidem, tak se radši ani nevyjadřuj! Chudáku...
>xnick s takovouhle ti tu dlouho nikdo radit nebude a kdyz to nebylo na "tema" A pokud umis aspon trochu cist a praconat s netem tak je tu odkaz "hledat" takovychto podobnych temat je tu nespocet...
xnick, Everyone:
heh.. když už, tak nadávejte mě.. já přece můžu za všechno.. nebo aspoň za tohle.
Sorry, ale jsem tu novým uživatelem a na fóru jsem byl poprvé. Neměl jsem čas hledat nějaký podobný téma. Ahoj
mno.. když nemáš čas hledat, tak určitě nemáš čas čekat na odpověď..
xnick: prestan se blbě vymlouvat, my ti (a tobě podobným) tohle fakt nežerem. Já taky kua nemam čas zabejvat se debilníma otázkama, na který odpovídam denně.
milý xnicku :-),
Poprosil bych tě, abys neryl do mého nicku, každý má nick svůj, a pokud se do něčeho vysloveně nenaváží, tak si myslim, že netřeba se o nich nějak zmiňovat, a ještě jedna věc, jsem spokojen s tim, že můj nick je alespoň originální.

Budeš se divit, ale z nějakýho zcela neznámýho důvodu jsem se nakonec neposral. =)

to že jsem trapný, mi připomínat ani nemusíš, já to vím.

pokud máš pocit, že buzeruju, nevim, co si mám myslet o tobě, ale nebudu to tady rozmazávat jako ty..

jinak btw na to že jsi na fóru poprvé jsi docela nesmělej =)

že jsem chudák? to svým způsobem ano, ale zajímalo by mě jedno: "jak ty to vlastně víš ?" =D

mno když tomu říkáš kritika.... mno tak budiš.


nevím co říct nakonec. jsem dojatý, rád jsem poznal milého člověka jako ty, kerý padne do oka napotkání =)
for Donny: Debil jseš Ty když odpovídáš denně na debilní otázky. Nikdo Tě do toho nenutí. Nebo snad jo? Nazdar
for Marcus Flintus: Máš velice originální nick a tak se toho drž a važ si toho. Jsi vážně cool. Je dobrý, že si to myslíš. Pokud si myslíš, že já někoho buzeruju, tak to řekl ten pravý teda. No říká se, že moudřejší ustoupí a tak už nebudu reagovat na cokoliv co napíšeš. Jen ses ukázal v pravém světle a udělal jsi ze sebe úplnýho debila, když o někom napíšeš, že neumí základy pravopisu a sám napíšeš ve slově "budiž" písmeno "š". Takže prosím "neuč orla lítat" a prvně se podívej do sebe. Nevím na co si tady hraješ. Nazdar
hehe setěr :) xnick owned wzforum :)
xnick je debil, protoze chce poradit a jeste nadava..

krom toho..
>podívej se do sebe
hm hm.. skalpel prosím... takže xnick je asi taky sadista..
nikdo nikoho nenuti aby tady odpovidal na otazky, delas to dobrovolne, na kazdym moderovanym foru by vsechny posty krome Tonikova byly smazany a buzerujici uzivatele zabanovani, jmenovite MF, donny, just paja.

Dal normalni otazku, veskery psychopaticky a vztekly projevy si nechte pro sebe, svy mindraky jinam.
nakashi:
on řekl co ho štve, tak sem taky řekl co mě štve.. pak začal nadávat.. tak já nevim kdo je tu psychopat.. :-//
milý xnicku,
opravdu mě dojala tvá reakce :) máš-li pocit že jsem debílek, tak mě je to upřímně jedno. alespoň u tebe ...

nic takového, jako že bys mi připadal jako buzerant jsem neřek. konkrétně jsem napsal:
>pokud máš pocit, že buzeruju, nevim, co si mám myslet o tobě, ale nebudu to tady rozmazávat jako ty..
možná se to tak dalo pochopit, ale já to tak nemyslel. víš cenním si každýho člověka, který si o mně myslí, že jsem cool. takové lidi já rád. zezačátku jsem nevěděl co si myslet, ale tvůj další příspěvek mě ujistil. :)

jinak je fajn, že se najde někdo moudřejší... moc mě to těší... aspoň mi ty lichotky tady od tebe nestoupnou tak do hlavy.

Já se v pravém světle ukážu až po delší době, ne po 3 příspěvkách, víš,,, aspoň v něčem mám větší moudrost, pač bych to teoreticky měl vědět nejlíp, když mluvim o sobě. Já že jsem udělal ze sebe úplnýho debila? :)) po těch lichotkách na začátku to nemohu ani brát vážně takže to beru jako takový odlehčující ftípek.

Víš, tam já vidim trochu rozdíl... je rozdíl když někdo napíše mně místo mě a když někdo napíše s tak kde má bejt z,,, pač to sou takový relativně těžký záludnosti jazyka českého. něco jiného je, když někdo napíše hrubku omluvitelnou do konce první třídy. pokud ti je 6 nebo 7 tak se za svou reakci omlouvám.

>prvně se podívej do sebe
- rači tě nebudu chytat za slovo :-D

jen mě mrzí, že už si nebudu moci dál číst tvé lichotky ke mně :(
opět lamewar...
heh.. tak to uz je spatny, kdyz tu litaj ctyrkilobajtovy nadavky..
xnick:
for Donny: Debil jseš Ty když odpovídáš denně na debilní otázky. Nikdo Tě do toho nenutí. Nebo snad jo? Nazdar

ano, kdyz to rikas, asi budu fakt debil. nj, co nadelam... Samozrejme, ze me do toho nikdo nenuti, venuju tomu svuj volny cas. Proto me stve, kdyz je nekdo takhle linej, ze se zepta na to, na co se ptaji lide kazdy den - a jeste rekne - vyreste to za me, ja s tim cas ztracet nechci. To je vyslovena provokace, vuci ktere jsem se ohradil. Zato jsi me zacal urazet. Docela by me zajimalo, jestli by sis za svym nazorem stal, kdybys mi ho mel rict osobne...
hele.. klídek..