jak na webovky

Chci si udělat svoje první webovky. Nikdy sem je nedělala. Už sem se zaregistrovala, ale nevím, jak si udělat nějaký hezký, barevný stránky s odkazama a obrázkama a hudbou a počítadlem a já nevím co ještě... zatím sem zvládla jen to, co je tady na té stránce: http://vehape.webzdarma.cz/klubovna.htm ... Kdybyste mi někdo chtěli poradit, tak vám budu strašně vděčná... stačí, když mě jen nakopnete a já už se s tím pak nějak porvu... Kdyby to šlo, tak pište spíš na e-mail, ale přečtu si to i tady kdyžtak...
"Kdyby to šlo, tak pište spíš na e-mail, ale přečtu si to i tady kdyžtak..." Tato věta se považuje na fórech za hrubě nezdvořilou i mezi nepřáteli :o)

A jinak je třeba se rozhodnout, jestli si chceš strábky vytvořit v grafickém editoru (FrontPage třeba) nebo je napsat ručně v HTML texťákem (Notepad). Doporučuji si přečíst www.jakpsatweb.cz (to ti poradí asi každý).
Dík moc... ježiš... toho je.. no, dobře, někdy si to přečtu. Kdyby měl ještě někdo nějakou radu, tak pište, pište... A pište teda sem, ne na e-mail :D
Nebo na www.tvorba-webu.cz ,není tam toho tolik, zato přehledněji a vůbec.
A jestli chceš aby měl tvůj účet delšího trvání, vytvoř si index.html
Díííík. a Jak si ho mám vytvořit? ... Já sem na to asi fakt tupá...
Stejně jako ten klubovna.htm.
Index.html, index.htm nebo index.php,... je úvodní stránka, která se otevře při zadání tvé adresy vehape.webzdarma.cz , takže nemusíš psát přímo ten index.html, navíc na index.html se vkládá reklama...

Prostě přejmenuj klubovna.htm na index.html
je, dík
>Verca pokud chces aby se na ty stranky nekdo koukl kdo nezna cely odkaz tak zmen nazev klubovna.htm na index.htm :)
no, zatím nechci, aby se na to někdo koukal :D
Ale už to změněný mám...
Jo a nemas tam reklamu... tak pokud chces aby ty stranky nejaky cas vydrzeli doporucuju ji tam vlozit... Jak na to najdes nejde tady na foru... kazdou chvili se na to nekdo pta.. :)
verca: na zacatek bych ti poradil jednu vec: zjistuj si, ktere HTML znacky co znamenaji a jak se pouzivaji, jake maji parametry, zjisti si, jak by mela vypadat zakladni struktura stranky (hlavicka, telo) a vsechno zkousej co to da...Materialu je na netu hodne, napr.

http://www.jakpsatweb.cz/zaklady-html.html
http://polopate.jakpsatweb.cz/
atd.
Dobře, nejdřív si všechno naštuduju atd. a pak teprve začnu dělat nějaký stránky... du na to. Dík moc za rady. Tak za měsíc se možná něco na mé stránce změní... :) a jestli ne, tak sem s tím sekla...
jo a to, že mi tyto stránky zmizí nevadí... já si pak vytvořím nový... te´d s nima nic dělat nebudu...
myslim, ze to bude nejlepsi. Jinak by to bylo, jako kdyz se chces naucit ridit tak, ze si sednes do auta a pojedes rovnou na vaclavak...
:D jj. Hele, lidi, mimochodem, kolik vám je?
to bys chtela vedet, co :D
chtěla :/
a vy mi to tady nikdo neřeknete...
> "chtěla bych si udělat svoje webovky, nikdy jsem je nedělala..."
omg...
jdi někam
=)
mno abych to shrunul:
v čem dělat:
notepad - součástí windows
pspad - stáhneš na pspad.com

jak na to:
polopate.jakpsatweb.cz
jakpsatweb.cz
firstpage.wz.cz
tvorba-webu.cz

>no, zatím nechci, aby se na to někdo koukal :D
- tak pokud to nechceš, tak to nemá cenu ;-) a to ikdyž je to "jen" zatím.

P.S. neřekneme
je nam vetsinou tak kolem 15-35, ale navzajem se vetsinou osobne nezname a tudiz to sami nevime. Vlastne nas to ani nezajima, dulezite jsou prece zkusenosti a znalosti ;) :D
áno. jsou velký rozdíly. jinak řekl bych že nejvíc to je od 15 do 20,,, starších tu už mnoho nenji..
ale jsou opravdu rozdíly. (mohl bych uvést příklad, ale to je jedno.)
Lidi mám problém se staženým fontem. Nevým kam ho mam na wz dat aby fungoval! poradte pls