Javascrip + menu

Co je dobreho a co spatneho na javascriptovem menu?
Delat ho nebo nedelat?
co myslíš javascriptovým menu? načítáš ho na stránky pomocí document.write nebo využíváš nějaké jiné javascriptové fce? Obecně řečeno, špatného na něm až tak nic není. Všechny odkazy ale musí být dosažitelné i bez javascriptu (např. textová alternativa menu).
...protože prohlížeč může mít javascript vypnutý.
myslim, že prohlížečes vypnutym JS jsou dneska nějakej nepatrnej zlomek. Já osobně si myslim, že js menu j vpho ... (už jenom proto, že hover menu jsem nerozchodil v IE)... ale nepsal bych ho celý v js. na stránkách mam normálně nastylovaný divy atd. a jenom pouhej engine - odkrývání a skrývání pomocí getElementById() je v javascriptu. ovšem myslim, že je ještě třeba udělat to tak, aby se i ti, kteří mají js vypnutý nějakým způsobem dostali všude...
JS menu? no podivejte se treba na http://www.nesis.cz/ -> Vstoupit -> Vstup bez registrace. V IE je to v pohode, ale zkuste to v Opere. Zejmena z tohoto duvodu nemam rad JS menu. I kdyz to zvladne Opera, co treba takovy internetovy set-top boxy k televizi? neni to uz otazka budoucnosti. Myslite, ze umeji JS? Resp. ze ho umeji na takovy urovni, jako pocitacove user-agenty?Nerikejte mi prosim, ze to nikdo nepouziva-to neni pravdivy argument. BTW ja si dost casto JS vypinam z ruznych duvodu, a zapominam jej pote zapnout, tak me hodne stranek nemile prekvapi, kdyz kliknu a nic se nestane...

Resumé: kdyz uz pouzivat, tak zajistit dostatecne zadostiucineni pro ty, kterym nefunguje / nefunguje tak, jak by mel.
Uz to nereste... udelal sem to pomoci css v podstate stejne pobobe jak sem si to predstavoval pres JS. Dik :)