Jak se vám líbí?

Můžete zhodnotit design tohto webu po visualní stránce? Zatím tu není nižádný obsah, jen trocha kódu a css. V IE a FF je stabilní (nebo se tak tváří:)), tak by mě zajímalo jak jinde. Jakékoli připomínky uvítám, díky.

http://deel2.wz.cz
nejdřiv to otestuj a sprovozni ve FF, pak budu hodnotit.
Co, Co?(?) vždyť to dělám přímo ve FireFoxu 1.5, jakto, že to nefunguje?, to není možné.:(

(Zatím odkazy, apod nefunguje, jen úvodní strana (pro ostatní bude víceméně stejná)---teď mi jde jen o design a zobrazení))
máš reklamu odskočenou, někam nahoru doprava... už jsem se s tim setkal.
já to vyřešil tak, že jsem ji dal float:left; .... a vona se pak zarovná dolu.

občas je to vidět na jedný z mejch stránek http://abero.ic.cz/
ale pouze pokud se dýl načítá,,,, tak je patička vpravo nahoře -> a když se stránka načte, tak se zarovná dolů,,, u tebe se dolů už nezarovná...
Tak tos mě dostal, to je schválně, lol, asi bych se měl víc vžít do pocitů návštěvníků. Reklama má být na úvodní stránce, ale nikam se mi to nehodilo, tak jsem si pohrál s css a je přesně kde jsem chtěl. Nechtěl jsem ji nahoře, dole by byla mimo, což by se asi nemuselo vyplatit:), tak jsem ji přilepil na spodní stranu, tak aby se měnila s velikostí okna, je dobře viditelná, ...
Jo ty říkáš nahoře, tak to schválně není:(

Reklamu jsem hodil do divu a do css:
#reklama{
position:absolute;
bottom:0px;
left:525px;
}

Jaký tam může být problém?Mě se to zobrazí správně(vpravo dole zhruba zarovnané s okrajem pravého layoutu)
seš si jistej, že je takhle správně:
http://tarantino.wz.cz/dir/deel.jpg
?
Už je to snad lepší, jsem ji hodil raději až dolu.
mno teď už je to vpho.. jeno bych ji zarovnal na střed,,, ale ne na střed stránky ale na střed "obsahu",, no prostě šířky toho, kde něco je.
JJ, naprosto..., ale první dojem návštěvníka je důležitý:), tak nebudu riskovat

(chtěl jsem ji hodit jen na první stranu pro rychlost, tak aby byla vidět, ale co)
jtj
co se mi nelíbí:
1) žlutej hover na hornich odkazech, nesedi mi do grafiky
2) červenej rámeček okolo obsahu mi tam do grafiky taky nesedí :-/
3) patička je taková zvláštní,, prostě bych ji tam nečekal.
4) nelíbí se mi protažení hlavičky do levého sloupce, resp. jeho zakončení tam.

jinak grafika je taková hodně neutrální.
zarovnal bych celou stránku na střed.
o zarovnání reklamy jsem se už zmínil

takže abych to shrnul,, vypadá to, že je toho hodně,, ale vcelku body 2-4 vyjadřujou jenom to, že se mi prostě nezdaj především přechody jsou takový, že mi tam moc neseděj, takový nevýrazný.
možná to je tim, že mám rád přesně vyčleněné stránky.
1-jj souhlasím, provizorní (první co tu bylo)
2-že bych to prohodil?, úplně vnější okraje červeně dashed a tohle bílý?, mno
3-očekávám, že zespoda může být napojený něco jako nahoře v menším, to by doufám mohlo vypadat líp
4-to jsem bohužel nepobral:-(, (nemyslíš do pravého?)

Myslíš moji fotku, dík.

A to já mám zase černou rád, nelíbí se mi čistě krabicově vyčleněné stránky, a jak říkám, když už černá tak pořádně. Vše jsem to založil na černý, bílý pro obsah a žlutý pro zvýrazněný prvky. A jako osobní stránka se mi líbí:)
add3) to ano, ale příjde mi to nešikovně napojený ;-/
add4) řikám levýho, ale myslim pravýho ;-)

řikal jsem si že to je asi fotka....

proti černý nic nemám, (byť jsou IMHO lepší barvy) mno, ale nebudu ti do toho moc rejpat,, todle už je subject. ...
neprojížděl jsem odpovědi, takže nevim, jestli se neopakuju, ale ta žlutá mi tam fakt vůbc nesedí... !
Ale s tím napojením radši teď moc nehýhu, protože IE a FF si nejsou za jedno jak počítat velikosti a IE se mi to snaží rozházet, tak tam mám mezeru,..

Díky za vše a ahoja.