Jak udelat aby se menil po najeti mysi obrazek?

Zdravim,

potreboval bych poradit:
Jak udelat aby se menil po najeti mysi obrazek s odkazem na jiny obrazek se stejnym odkazem?

Konkretneji, mam udelanou tabulku s tlacitky {na ktere bych potreboval text, ale to si vyresim} a poterboval bych aby se tlacitko po najeti mysi zmenilo na jine a po kviknuti skocilo na odkaz.

Zatim mi funguje pouze : objevi se tlacitka a kdyz na ne kviknu skoci na odkaz...ale nemeni se..co s tim?

zde moje stranky madousa.xf.cz

Diky za radu.

P.s. stranky delam v Bluevoda a kopiruji je pres poznamky a trochu se zacinam orientovat v html

madousa
nejjednodussi reseni bude asi pouzit JavaScript. Snad na kazdym webu, kterej neco o JS pise, najdes takovej skript...
jo.. ale de to i v css.
ano, ale podle "> a trochu se zacinam orientovat v html" mi fakt jednodussi prijde ten JS..
4donny: jenom doplňuji.. :(
just-paja: neber si to osobne, vim, ze rejpu, ale je to sranda...
4 donny: heh.. ale je fakt ze ti taky rejpu do toho jak radis.. hm.. nejlepsi bude me asi nekdy ignorovat.
nebo podavat vycerpavajici odpovedi ;)
hh
Ahojda...dá se na stránky dát obrázek z PC?Jestli jo, tak jak?...já jsem to zkoušela, ale nozobrazily se..
u odkazu na obrazky pouzivej relativni cesty. Uz se to tu probiralo hodnekrat, staci jen hledat.
Achá...děkuju!
jo a ptej se priste jenom jednou...dik
JS jsem se chtel vyhnout...ale dik ykusim to
http://www.jakpsatweb.cz/odkazy.html