Díky za radu

Zaregistroval jsem se na WZ a chtěl jsem umístit stránky na web,ale nejdou mi zobrazit,píše mi to stránku nelze zobrazit(špatný přístup),chybí soubor html.
Nerozumím tomu ,dělal jsem si stránky poprvé ,tak nevím kde najít soubor špatný.

Díky za Vaše odpovědi a rady
a včempak si je dělal?
nemáš zač.
tady nekdo cte faq.. tak to je hyper..
Vra? tam index.htm a bacha na malý a VELKÝ písmena,
musí to bejt v?echono malym.
Vra? tam index.htm a bacha na malý a VELKÝ písmena,
musí to bejt v?echono malym.
Dají se na stránky vložit obrázky z PC?...když jo, tak jak?
Syd: kdyz se naucis HTML, prijdes na to. Kdyz se to nenaucis, nedelej stranky.
To je dobrá odpověď, ale já potřebuju vědět jestli to jde...prosíííím řekni mi to...
Syd:
Obrázky se musí nahrát na server.
:D podivej se vokolo.. vsude vobrazky.. no.. hele.. zkus premejslet logicky..
Syd: slecno,takhle otazka se taky opakuje porad dokolecka.Co takhle se podivat do nejakych starsich threadu?nebo do FAQ? Vis, nas uz taky nebavi dokolecka resit to samy.
donny: zapominas na sablony xd
no jo to mas pravdu. ale to vis...ja kdyz mluvim s holkou vetsinou toho hodne zapomenu ;)
No tak tedy děkuju, ale myslím, že od toho to tu je, aby se člověk zeptal, no aspoň vím, že to jde a to mě těší...=0D
imho je to tu aby se clovek zeptal kdyz to co hleda neni na FAQu (a pocitam i faq.webzdarma.cz)
..a nez se zepta, neskodilo by projit predchozi temata, myslim ze takovyhle veci je tu ted plno.
Chtěla bych Vám chlapci poděkovat!..jelikož už všechno jede jak má...díííííííííííííííííííííííííík!=0D
donny:prosimte ja umym s html kodama ale nevim jak se vubec dostat na tu svoji stranku nevim kde to mam najit at jedu kam jedu tak to tam neni.pomuzes mi prosim?napis mi radsi na e-mail Robiska@seznam.cz.dekuj za kazdou odpoved
Syd: co to je za to zelene skakajici? Tj z nejakeho chatu, ne? :]