Top Style Lite

Víte mi nekdo dát strucny navod jak robit cez Top Style Lite ? Dik
no.. jestli si vezmes nejakej trvalej nick.. a nebudes to tu opakovat vic nez 0x .. tak urcite..
just-paja co ta ma spolecnihi s nickem?ja nebudu prezentovat můj trvalej nick ...a vis mi poradit?
tak si prezentuj nějakej netrvalej, ale jenom jeden.. ty woe
>co ta ma spolecnihi s nickem?
je lepsi vedet, komu clovek radi.. ale to vedi stejne vsichni, po tom co si vyrobil nespocitano vlaken na stejne tema "nezobrazujou se obrazky"

>ja nebudu prezentovat můj trvalej nick
proc nechces prezentovat svuj nick..? neceho se bojis?

>...a vis mi poradit?
mozna
>ja nebudu prezentovat můj trvalej nick

já ho klidně prezentovat budu. Vsichni mi rikaji Donny, proste jsem Donny, tak proc bych na netu mel bejt nekdo jinej? Ja se za svoje nazory, vedomosti i nevedomosti rozhodne nestydim.
>>ja nebudu prezentovat můj trvalej nick
>já ho klidně prezentovat budu. Vsichni mi rikaji Donny, proste jsem Donny, tak proc bych na netu mel bejt nekdo jinej? Ja se za svoje nazory, vedomosti i nevedomosti rozhodne nestydim.

jo ja se za svoje vedomosti sice stydim, ale taky ho prezentuju XD
Ja sa tiez za svoje vedomosti nestidim ...Nema to s tym nic spolecne ale ked uz chcete vedet som HITMANKO a uz asi 5 rokov ...a prezentujem sa vsade ,kde sa ludia nerobia "najmudrejsi na svete"
> (...) ...a prezentujem sa vsade ,kde sa ludia nerobia "najmudrejsi na svete"
Je tu mezi nami nekdo, do o sobe tvrdi, ze je nejmoudrejsi na svete? Rad bych takoveho cloveka poznal... To, jak jsme se do tebe pustili, nema vubec nic spolecnyho s tim, ze chceme dokazat, ze my vime vsechno a ty nic. Nam jde o toto: kdyz mas nejakej problem, zkus najit odpoved sam. Pokud stale nevis, zeptej se nas. My ti zkusime poradit, pokud to bude v nasich silach. Ale je dulezite, abys svuj problem poradne popsal, abychom ho dokazali pochopit, aniz vidime, co mas na monitoru. Pokud nezname presne tvuj problem, nemuzem ti s nim presne pomoct. Resenim ale neni polozit znovu stejnou otazku.

Pokud jde o to, jak casto menis prezdivky, to je tvoje vec. Ale je to neslusne vuci nam.
>Je tu mezi nami nekdo, do o sobe tvrdi, ze je nejmoudrejsi na svete?
mozna ano, mozna ne.. ale arogance na tomto foru je nekdy vetsi nez je slusny.

daleko lepsi by bylo asi nejaky opatreni jako je na webgame.cz na foru.. spam atp -> postihy
> ¨kelt ( HITMANKO ) a ty si myslis, ze napsat jednu otazku desetkrat je v poradku?
> ale arogance na tomto foru je nekdy vetsi nez je slusny.
jestli se nekdy zdam byt arogantni, bud je to a) tim, ze uz me vazne nebavi neustale odpovidat na ty same dotazy, nebo b) jsou ctyry hodiny rano a ja uz se tesim do postele ;)
>donny
nikdo te nenuti odpovidat.. ale taky nikdo nemluvil konkretne
a) ..heh.. zkus si nadepsat sablony :)
b) postel ma vetsi prioritu..
just-paja:
>nikdo te nenuti odpovidat.. ale taky nikdo nemluvil konkretne
ja to nevztahuju na sebe, jen jsem citil potrebu se k tomu vyjadrit ;)
>donny
no.. heh.. to bylo jenom kdyby sis to nahodou vzal osobne, cehoz sem se bal.. ale dobry :]
..co rikas na ten napad se sablonama?
just-paja:
>..co rikas na ten napad se sablonama?

to neni vuuubec spatnej napad...
>donny
hmm.. tak to si ho uuuuuuurcite necham patentovat..
Jediny duvod proc meni nicky je ten ze kdyby psal porad stejny tak bysi ty jeho veci nikdo necetl pac pise porad to same dokola a koho by bavilo psat stejne odpovedi na stale stejne otazky...

A co se tyce Top Style lite nevim co je na tom sloziteho...