jak se vam ted zobrazujou

Jak se vam ted zobrazujou me stranky joko menu............nebo jen jako uvod...........Vitejte na mych strankach(blabla)?me to totiz v IE jde normal ale v mozile jen ten uvod
Uz mi to jde....sorry ze sem to sem tak zbrkle napsal
no tusim, ze si pred casem rikal, ze to jsou tve prvni.(nebo se pletu?) jestli jo, tak te obdivuju. uz jen porto, ze prvni stranky bejvaj z pravidla preplacany animovanejma gifama a kopirovanejma javascriptama(coz u tebe neni tak hrozny).

ale ted par nametu na vylepseni:
-i uvodni stranka by mela mit nejaky obsah
-iframe bych vynechal. je mnohem efektivnejsi kdyz vyuzijes primitivni sablony pomoci php(funkce include(); : http://blahapet.wz.cz/index.php?file=524 )
-styly davej do externiho souboru(uz kvuli prehlednosti kodu)
-snaz se vic pouzivat css->zkus prejit z tabulkoveho layoutu do css poziciovani( http://www.jakpsatweb.cz/css/css-pozicovani.html )


vic me zatim nenapada...
jj dík já se k tomu časem dokopu............zatím sem začal takhle......
Hele ja nevim jak mam udelat aby pri nacteni stranek se zobrazila hl.stranka a ne prazdno............skusil sem to prepsat na index.htm a ten"starej"index na menu.htm ale neslo mi.........zobrazobalo se mi tam porad jen ta hl.stranka ale nikoliv celej desing
no tak to jsem te moc neochopil. server nejdriv hleada index.htm potom index.html nebo index.php(v tomhle poradi)

takze kdyz mas na serveru nahrany index.php a index.htm tak se prvni nacte index.htm . tohle by mozna mohlo delat problemy

ale spiz mas stranku ulozenou v cache(to je dost castej problem). bud dej F5 nebo ctrl+F5(proste vymaz cache)

nebo lip popis problem...
No natukam me stranky a ted se mi tam zobrazi po levici menu,nadpis atd....ale stranka je prazdna aby se mi tam zobrazila hl.stranka musim na ni kliknout a ja chci aby ihned pri nacteni se zobrazila hl.stranka........Chapes?
zkus tam misto:
<IFRAME name="mycontent" width="100%" height="100%" frameborder="0" ></IFRAME>
tohle:
<IFRAME src="uvod.htm" name="mycontent" width="100%" height="100%" frameborder="0" ></IFRAME>

melo by to zabrat
To mam dat na tu hl.stranku do zdrojaku?
jj, do toho indexu