Kdo by byl tak laskav..............

Prosím na http://www.jakpsatweb.cz/ si vse ctu,ale :


Za 1. Zas tak tomu mocinky nerozumim


Za 2. Asi sem ojedinelej ale sem linej to VSECHNO cist(sice mam prectenejch 50procent,ale fakt tomu moc nerozumim


Please pomozte-kdo by ma skype nebo icq a byl tak hodnej a poucil blbecka(me) po icq nebo skypu a udelel si se mnou chvilku casu.......
(Treba i uceni po troskach)

Ale fak prosim nekdo budte tak hodnej a napiste icq cislo nebo skype prezdivku a naucte me DELAT WEBove stranky
I já sem takovej byl ale to se naucis stahni si pspad 2005 a v tom to jde samo
>>stahni si pspad 2005 a v tom to jde samo
dovol abych se zasmal

2ohnil:
spis si jenom procitej a zaroven zkousej. at mas predstavu co jaky tag dela. samotny precteni ti moc nepomuze.
Hele nerikam ze moje stranka jsou nejpepsi ale delal sem je v pspadu 2005 a myslim ze to jde
Jeeeeeeee,sorry spletl sem se myslel sem easy editor 2005,v tom sem to delal .............soráč
no ale mate icq nebo skype?
oboji


Autor: nodzis (nodzakj.wz.cz) tak mi napis skype prezdivku please - mluveni je rychlejsi...
sem, taky amater takze ti moc nepomuzu hele naucil sem se to je naucis se to ty........a na ty prirucky se vyser..........skousej skousej a kdyz ti neco nepujde tak se tepriv koukni na jakpsat web.cz atd.......Ale cist to cely pred zacetkem je zbytecny
jj, s tím pspadem souhlasím
Vy mi asi nerozumite-ty programy chapu to jo je to v pohode ale proste jak treba jak mam udelat dizajn svejch stranek nebo proste JAK MAM ZACIT.
pomoci tech programu,kurva a uz at ti tu nekdo nepise si uplne blbej,musis se ucit ja to taky chapu sotva par dni............proste si to pis treba we wordu nebo pomoci pomoci editoru golden html editor
>>Hele nerikam ze moje stranka jsou nejpepsi ale delal sem je v pspadu 2005 a myslim ze to jde
ja taky nerikam ze jsou, v pspadu ale musis psat vsechno rucne coz je vyhoda, protoze se diky tomu naucis psat stranky(ostatne jako v kazdem textovem editoru) - ale tohle sotva muzu povazovat za nejjednodussi i kdyz osobne pspad taky preferuju

2ohnil: ICQ sice mam, ale nechce se mi ho davat kazdymu na potkani

jestli chces nejak zacit: http://www.jakpsatweb.cz/jak-udelat.html#tukani
na tyhle strance mas ukazku kodu. tu si uloz do souboru index.html (staci v pc - nemusis to hned rvat sem na wz) a pak si ten soubor spust a sleduj co ti to kde vypise. pak do toho zacni kombinovat dalsi tagy a pozorne sleduj co diky tomu prohlizec vykresli a za chvilku se do toho dostanes.
ohnil:
Tohle je fórum, kde se můžeš zeptat, proč ti to a to nefunguje, nebudeme tě tady učit HTML od základu;-). Pokud tě nebaví číst, tak se to prostě nenaučíš, to opravdu nejde. Jedině že by sis zaplatil někoho, kdo by tě to osobně naučil. Jestli jsi z Opavy, hlásím se. Programy typu NVU, FrontPage nedoporučuji, i když začátky budou asi pak těžší. Jestli se chceš naučit HTML+CSS, musíš prostě hodně číst a hodně zkoušet metodou pokus omyl.

Zkus si třeba přečíst tohle: http://timy.blog.cz/0510/nejcastejsi-chyby-prvnich-stranek, jeden můj starší výtvor, ale stále platí. Hlavní je mít na ten web co dát. Design se dá udělat všemožně, nevím co je vhodné pro začátečníka. Tady máš popsanou tvorbu layoutu přes tabulky http://www.jakpsatweb.cz/tabulky-design.html. Layout přes CSS máš třeba tu http://www.jakpsatweb.cz/html/html-tahak.html#rozvrzeni.


nodzis:
>pomoci tech programu,kurva a uz at ti tu nekdo nepise si uplne blbej
Zbožňuji, když si lama vyskakuje, ale nemám rád, když je někdo sprostý.
Jo sorry ale ja sem zacatecnik a taky sem se to docela naucil tak mi stve ze on neni schopemn se to naucit
Vsem dekuji,ale jestli mam bejt uprimny tak Jste mi fakt Vubec nepomohli protoze:


Za 1. Na tomhle foru se clovek nikdy nedocka toho co chce(napriklad jsem vas PROSIL kdo by mi pres ICQ NEBO SKYPE vysvetli trochu presneji tvorbu webovych stranek)

Za 2. Si tu kazdej nadava jak chce a komu chce (nodzis)


Za 3 (Timy) Chapu ze to nekteri myslite dobre (Timy) ale ja vas prosil o ICQ NEBO SKYPE a ne o nejaky ruzny odkazy na jakpsatweb kterejm jak sem na zacatku psal moc nerozumim


za 4. neco bych napsal ale nechci byt vulgarni
Ale chapes ze od toho sou ty weby(jakpsatweb,jaknaweb.com atd...),mas se toz nich naucit myslis ze nekdo ma cas si s tebou kecat o tom jak neumis delat stranky?Ne,musis si to cist a skouset jinak se to sam nenaucic pres skype ti to stejne moc nepomuze......
ohnil:
>napriklad jsem vas PROSIL kdo by mi pres ICQ NEBO SKYPE vysvetli trochu presneji tvorbu webovych stranek
IMHO se do toho jen tak někdo nepohrne, protože pro toho, kdo to umí, je to ztráta času, promiň, ale je to tak. Občas se ale dobrá duše najde. Já jsem taky kdysi takhle jednoho kámoše přes ICQ tvorbu webu učil a nedopadlo to moc dobře. Jednak mě to po hodině přestalo bavit (ale vytrval jsem nakonec asi tři dny :-)) a jednak jsem ho stejně houby naučil, ač jsem se snažil jak jsem chtěl. Problém byl v tom, že kamarád se nesnažil. Když něco prostě nevěděl, zeptal se mě, opsal a zapomněl. A to je ta chyba.

Zkus něco udělat, snaž se to pochopit, toť moje rada, a až nebudeš vědět něco konkrétního, zeptej se. Psal jsi, že "tomu nerozumíš". Čemu nerozumíš? Zkus položit konkrétní otázky a já ti je zodpovím (pokud budu vědět :-)).
presne tak, taky se musim jeste hodne ucit a jsem rad kdyz se najde ochotna duse, ale bez samostudia to nema cenu.


s konretnima problemam rad pomuzu - ale nemuzu ti prez ICQ narvat do hlavy ze <a></a> je tag pro odkazy, </ br>odradkovani... to se proste musis naucit sam. nejlip to fakt leze do hlavy kdyz to zkousis(za chvilku se do toho dostanes a ver mi ze to nebude trvat moc dlouho)

nebo si naistaluj fronfpage(neohorazne si to zlechcis), ale o to min se naucis
Chci se naucit SGML a vubec to nechapu. Fakt, budte nekdo tak hodnej a nechte mi tu icq cislo a naucte me SGML!
já bych toho chtěl naučit... od Assembleru až po JavaScript (ale ten už umim) ;)
assembler neni tak tezkej, jak se zda. Je akorat potreba, aby clovek pochopil do detailu, jak pracuje procesor s pameti, stradacem a tak. Pak uz je to jenom logika...
na nektere detaily me muzes konatktovat na icq na kterem jsem (necekane) pod stejnym nickem jako na fore a na skype taky, ale ted nemam svuj komp ani sluchatka(takze ted 3 dny skype ne).. Nebo pojd na IRC:) prohledej forum, je tu toho o tom jiz dost:)
2 donny: já mam docela zájem (největší, vedle PHP a MySQL) o Assembler... nebudu tě prosit, jako tydle lamky, abys mě doučoval přes icq, takovej nejsem,, ani bych to nechtěl .. spíš sem se chtěl zeptat co doporučuješ pro jeho výuku (knížku, nebo seriál na netu,...)
Marcus:
Assembler jsem pouzival hlavne pro takovy ty veci, jako obsluha preruseni, prace s mysi a grafikou v DOSu atd. Na to byl dobry takovy programek, kterej se jmenoval SYSMAN.COM (Systemovy manual). Ale to nesouvisi s Assemblerem, jako takovym. Bohuzel nevim, co presne ti doporucit, ja mam skripta primo od fakulty, ktery asi nesezenes ("Urceno pro posluchace oboru Systemove inzenyrstvi a Informatika").