Spuštění JS fce po načtení jistejch objektů.

mám JS fci:
function zacatek() {
for (skryjcislo = 1; skryjcislo < 10; skryjcislo++){
document.getElementById(skryjcislo).style.visibility='hidden';}}

jde o fci ohledně skrytí divů ...
můžete se na to podívat zde:
http://tarantino.wz.cz/dir/

mám to pak napsaný takto:
<body onload="zacatek()">



problém je v tom, že někdy se stránka načítá dlouho a to menu tam prostě prudí... jak to můžu udělat, aby se fce spustila po načtení těch několika divů (pěti)? zkoušel jsem to onload přiřadit tomu poslednímu divu, ale to nešlo :-(
tak nevim,, ale chtěl bych mít pojištěnou i situaci, kdy by se nějaký div (třeba ten první) načítal příliš dlouho... tak aby se fce nespustila dřív než se všichni načtou...

pro výš uvedenou situaci by možná bylo lepší přiřadit fci pro každý div a to po jeho načtení.... ale nevim jak :(

předem dix
jenom me napadlo (nevim, jestli to bude fungovat)

k <a href="index.php" onmouseover="zobraz(2)" onmouseout="skryj(2)"> pridat jeste normalne parametr style="visibility: hidden;" - ze by to bylo jako defaultni.

BTW zkontroluj si to v Opere - kdyz aktivuju nejaky menu, tak se nad tim obrazkem objevi takovy nehezky oranzovy obdelnik a kdyz chci neco z toho podmenu, co vyjede, vybrat, tak jak sjedu z obrazku, menu zase zmizi (pokud nejsem nejak extra rychlej)
jojo, kámoška řikala že v opeře je to jinak.... sem si myslel, že FF a Opera počítaj stejně a zjevně ne :-( no, tak to posunu o kousek vejš.. dík za upozornění...
jinak to s tim stylem jsem zkoušel ale nějak mi to nešlo.. teď mě napadla ještě jedna varianta (jak píšeš, přidat styl přímo divu, protože div s id="1" si nechtěl vzít styl z externího CSS souboru)... ale jak se řiká: ráno moudřejší večera ;)
Radsi u stylu pouzivej "class" a u js "id", bejvaj s tim zbytecny komplikace.
jj, ale já potřebuju vlastnosti divu pro JS (na tý bázi je celý menu) i pro CSS, ale jak se zdá to nejde..
a co treba <div id="1" class="menu1"> a CSS div.menu1{} ? A to id pouzivej jen pro potreby JS...
joo, to vypadá dobře... zkusim ;) jinak má cenu se vykašlat ne operu?
já ještě chci vytvořit stránky kerý se otevřou pokliknutí na obrázek (na tentýž, po kerym se vysouvá menu ) ... a to dělám pro ty, co maj JS zakázanej,,, a teď už i pro ty, co maj Operu... dělám to nerad.. ale pak to v IE a FF vypadá hrozně, když to menu posunu o 3px nahoru... jinak nevim proč se objevuje ten hover od toho obrázkovýho odkazu tak nahoře :-(
jupí :)))) jde to tak... díky moc.. vůbec by mě nenapadlo přidat id a class jednomu prvku najednou... díky moc...

jinak se rozhoduju, jestli to mam nechat tak jak to je (tedy JS menu) a nebo jestli to mám přepsat do CSS hover menu.. nevim co je lepší,, možná to hover... ale uvidim,,

Díky, donny :)
onload má snad body a img. Jinde bych to asi nedělal.
Ale i když měním obrázek (src), onload se vyvolá po načtení nového.

hover funguje na odkazy, jinde bych byl taky opatrný.
Rozhodne nedoporucuju kaslat na Operu. Pouziva ji spousta lidi, i kdyz podle slepych internetovych pruzkumu (zjistovani user-agentu na strankach) to tak nevypada. Ona totiz Opera po instalaci ma defaultne nastaveno, aby se hlasila jako MS IE 6 - a spousta lidi si toto nezmeni a to strasne zkresluje statistiky. Proto IE ma dneska jeste tolik procent, i kdyz v realu tomu tak neni.

btw. ja pouzivam operu taky a nic jinyho.
fuckt? to jsem nevěděl s tou operou..
nevim no,,, ale zas nechci aby to bylo ve FF a IE strašidlený..

každej z nich totiž jinak počítá... tak nevim, ale když to dám v IE o 3 px nahoru (to jest tolik, kolik je třeba pro operu), tak to vypadá hrozně
tak to nech tak,jak to je, ono se s tim da nejak zit ;)
n, udělal jsem to tak, aby se lidi dostali na max. 3 kliknutí všude..