semantika.name

www.semantika.name
Hodnoťte prosím spíše obsah, funkčnost a kód než design.
Obsah 79%
Funkcnost 100%
Design 95%

Stačí ti to?
MyFlower:
>Stačí ti to?
Kdyby jsi ještě napsal, kde jsem ztratil těch 21% z obsahu, byl bych Ti moc vděčný.
Timy, já tě asi zklamu. Kdybych to měl napsat v procentech jako MyFlower, asi budu příliš nudný, psal bych něco jako sto, sto, apod. Napíšu to tedy slovy.

Obsah hodnotím jako velice povedený, obsahuje vše důležité o sémantice. Přesto některé části textu mi občas připadaly jen jako nějaké poznámky bokem, tam by se možná hodil ten tag <small> :)

Funkčnost je stoprocentní, vlasntě ani není co hodnotit z tohoto hlediska, prostě je zde pár odkazů a všechny fungují.

Design, co se týče grafické stránky, je povedený (skutečně). Jediné, co bych vytknul, je v logu (nebo hlavičce, či jak to mám nazvat) malými napsané html. HTML je zkratka, zaslouží si být psána velkými písmeny.

Z hlediska použití mi přijde trochu těžkopádná nabídka - nešlo by zařídit něco jako vysouvací nabídka, konkrétní stránka na jedno kliknutí?

Ale celkově - paráda.
Nípal:
díky ;-)

>Přesto některé části textu mi občas připadaly jen jako nějaké poznámky bokem
Můžu vědět jaké? Snažil jsem se nikde moc nerozepisovat, ať je to co nejkratší a nejstručnější

>Funkčnost je stoprocentní, vlasntě ani není co hodnotit
No jo, trochu blbě jsem se vyjádřil, tou funkčností jsem spíš myslel použitelnost a případně přístupnost (na té ještě pracuji, zdaleka není 100%)

>Design, co se týče grafické stránky, je povedený (skutečně)
Tak to obzvláště děkuji, já grafiku opravdu neumím a tohle byl můj totální umělecký vrchol:-)

>Z hlediska použití mi přijde trochu těžkopádná nabídka - nešlo by zařídit něco jako vysouvací nabídka
Uvažoval jsem nad tím, ale asi to měnit nebudu, je tam souvislost mezi články (odkazy na další, předcházející atd.), mám tam už i navigaci pomocí elementu <link>, takže se mi tam nechce moc tahat nějaký JS nebo zbytečný htc soubor.

>Ale celkově - paráda.
Ještě jednou díky:-)