Ohodnotit pls - je to lepší?

www.nfs.nfs-all.com

Tak mám novou verzi i web. Co vy na to? Snažil jsem se udělat všechno co jste radili.
u screenshotu (nevim, jestli i nekde jinde) mi prijde zbycetny nacitat jako zmenseniny cely obrazky...coz takhle udelat nejaky thumbnaily?
ja jsem ti sice pred tim neradil, ale mel bych par navrhu na vylepseni:
- obrazek v hlavicce stranky se opakuje.(odstarnit)
- barvy v menu jsou nevyrazne
- skuz pouzivat nejake bezpatkove pismo
- jo, to bmw je mistama docela hnusne okousany
- inho neni vhodny pouzivat stejne barvy/hovery na menu a odkazy v textu(zkus to odlisit)
- pocitadlo od toplistu bych odendal. nebo ho aspon nedavej takhle na oci
- nejspis by to chtelo tu stranku nejak scelit(skuz ji dat nejaky pevny 1px okraj)/ale je to jen muj nazor
- a jeste bych tu stranku nejak zakoncil
- a misto iframe, doporucuji udelat si nejakou primitivni sablonu pomoci php(neni to vubec slozite. udelej to pres funkci include(): http://blahapet.wz.cz/index.php?file=524 )
ta grafika mi příjde taková nedokončená,,, už se to dávno nenačítalo a já si myslel, že se to načítá, pač to vypadá, jako dyž půllka grafiky chybí
Mam este par postrehu ke kodovy stranke. Ty asi nejdulezitejsi: styly se zapisuji do externiho souboru a linkuji (<link href="soubor.css" rel="stylesheet" />), nebo se pisou do hlavicky (mezi <head> a </head>). U stylu musis uvest, o jaky jde (<style type="text/css">). Nevypisuj styly k jednotlivym tagum (v tele dokumentu), ale sepis je pohromade (viz radek nebo dva vyse) a u tagu pouzivej tridy (<span class="menu">...).
Oprav si odkazy v menu-mas tam zdvojenou uzaviraci zavorku tagu A. jestli jde o zobrazeni znaku ">", tak tam misto nej napis entitu > .
Nepouzivej kontejner <font/>, definuj typ pisma pomoci kaskadoveho stylu.
Snaz se menu v kodu umistit na zacatek tela dokumentu.
Donny:
>tak tam misto nej napis entitu >
Koukám, že to žere entity, takže ta entita má vypadat takto: & g t ; bez mezer

>Nepouzivej kontejner <font/>
Ty už si asi z toho xhtml hodně zblbý, co? Spíše se používá <font> a </font> než jenom <font/>

>Snaz se menu v kodu umistit na zacatek tela dokumentu.
Je vcelku jedno kde je menu, někdo říká na začátku, někdo říká na konci a že první má být zase obsah... Spíš se přikláním k tomu, aby byl na první místě obsah s odkazem na menu. Ale v zásadě je to jedno.


Pavel:
- mohl by být výraznější hover u odkazů
- odkazy bych podtrhnul
- na odstavce máme značku <p>
- chybí nadpis <h1>
- menu by mohlo být v seznamu <ul> nebo ve značce <menu>
- zrušil bych atributy u značky <font> a zapsal to přes styly