Pls zhodnote mi stranku (design)

Pls zhodnote mi tyhle stranky, jsem zacatecnik (podle toho v jakych meritcich) jsou to moje vpodstate prvni, nebo druhe* stranky. O obsahu....... zatim tam nic moc neni takze moc nemate co hodnotit
Dik Thelvyn
* ty prvni se vubec nevyvedli
Pěkný. Nic, co by ohromilo, ale je to praktický a přehledný, celkovej dojem je dobrej.
Jestli mi něco moc nesedí, tak to jsou nadpisy. Ty by dle mýho názoru měly být výraznější (hlavně co se týče barvy) a nejlíp ve stejnym fontu, v jakym je normální text. Taky je dobrej zvyk podtrhávat odkazy v textu, dost lidí pak vůbec nenapadne, že jde o odkaz a ne jen o zvýrazněný text.
A určitě by měla mít každá stránka odpovídající popis v <title>, abych věděl, kde se nacházím (něco na způsob "E-fantasy > Knihy > Zaklínač").
Dále nepoužívat <span class="bold"> a <span class="italic">, místo toho raději významové tagy pro zvýraznění <em> nebo <strong>
Jestli je to opravdu teprve druhej web, jen tak dál.
nenadchne, neurazy...

ale na druhou stranku to je hodné obdivu;-) smekám
ty title bych udelal ale jelikoz to vkladam pres include s jednotnou hlavickou, menu a zapati tak nevim jak to zmenit a kdybych to hodil do promenne tak to nebere-promenna musi byt vis. jestli nekdo vi poradte
jiank dik
ten popis v <title></title>, jak rika milster ve druhem odstavci, si myslim, ze neni tak urgentni - muze byt i statickej (nemusely by se resit slozitosti), jen by melo tedy byt na prvni pohled patrny, kde se nachazim - napriklad z menu (polozka, ktera je vybrana, by nebyla znacena odkaz). napada me, ze bys mohl pri generovani toho menu kazdou polozku (z kazdeho menu) treba rozsirit na

<!-- pro menu nahore -->
<?php
if ($_GET['m']=='1') echo '» Home «';
else echo '<a href="main.php?page=uvod&m=1">» Home «</a>';
?> |

<!-- pro menu vlevo -->
<?php
if ($_GET['page']=='uvod') echo '» News';
else echo '<a href="main.php?page=uvod&m=1">» News</a>';
?><br />
<!-- konec ukazky -->

Jedna otazka na tebe. Proc XHTML Transitional? Myslim,ze v tvym pripade je naprosto zbytecne pouzivat prechodnou formu a muzes jit rovnou na Strict...
Už hodlam prejit na Strict, mozna na 1.1 ale problem mi dela iframe...... nevim jak ho nahrait.
Jinak Donny moc jsem to nepochopil, kam by to echo ustilo?
Pls jak jde obejit ten iframe?
Možná elementem <object>, ale osobně s ním nemám zkušenosti, takže ti k tomu víc neřeknu.
object jsem to uz ukousel ale bezvysledne, nenacetlo se to :(, to je ta vec proc nemuzu prejit na 1.1 jinak vsechno slo...
A má smysl přecházet na strict? Získáš tím něco?
ma smysl prechazet vubec na xhtml? ja nevim, chci na 1.1 mam je podle toho ok, az na tem zas*any iframe...
Thelvyn:
>ma smysl prechazet vubec na xhtml?
řeší se ve vedlejší diskusi a zatím nikdo nebyl schopný podat jediný rozumný důvod, proč na něj přejít.
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=3&i=38204&t=38204

Určitě nemá smysl přecházet na strict, když ti to teď funguje jak má.
Jestli HTML či XHTML je IMHO úplně jedno a v současný době je to stále věc názoru. Jinak také smekám kloubouk, na druhý pokus to je fakticky dobrý. Akorát mi tam nějak nesedí ten tmavej a:hover.
jinak to se nejak pokusim udelat